Verkstedfil - PFERD - halvrund-spiss - Lengde 100 til 350 mm - Hugg 1 til 3 - Pakningsenhet 5 og 10 stk. - Pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Verkstedfilen egner seg til overflatebearbeiding, til avgrader, til bearbeiding av radier samt til filing av gjennombrudd og halvrunde profiler, og benyttes i verksteder og andre håndverksbedrifter
Beskrivelse
  • halvrund-spiss fil med tange og hugg på to sider
  • den kjennetegnes av lang levetid og meget god materialfjerning takket være spiralhugg
  • avhengig av hugg kan den brukes til tre forskjellige bruksområder: Hugg 1 for grovfiling, hugg 2 for universell bruk, hugg 3 for finfiling og etterbehandling (vennligst vær oppmerksom på utførelsen til den aktuelle filen)
  • skaft er ikke inkludert i leveransen
Teknisk informasjon
  • Lengde - 100 til 350 mm
  • Hugg - 1 til 3
  • Tverrsnitt - 10,4 til 2,5 mm til 35 til 10 mm
  • i henhold til standard - Form E, DIN 7261
  • Pakningsenhet - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Lengde
Hugg
Tverrsnitt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde Hugg Tverrsnitt VE Pris eksl. moms
659211115101 100 mm 1 10,4 - 2,5 mm 10 stk.
NOK 723,00
(NOK 72,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211115102 100 mm 2 10,4 - 2,5 mm 10 stk.
NOK 756,00
(NOK 75,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
65921115103 100 mm 3 10,4 - 2,5 mm 10 stk.
NOK 779,00
(NOK 77,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112511 150 mm 1 16 - 4,5 mm 10 stk.
NOK 763,00
(NOK 76,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112552 150 mm 2 16 - 4,5 mm 10 stk.
NOK 792,00
(NOK 79,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211125153 150 mm 3 16 - 4,5 mm 10 stk.
NOK 810,00
(NOK 81,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112521 200 mm 1 20 - 6 mm 10 stk.
NOK 880,00
(NOK 88,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112522 200 mm 2 20 - 6 mm 10 stk.
NOK 932,00
(NOK 93,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112523 200 mm 3 20 - 6 mm 10 stk.
NOK 978,00
(NOK 97,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112551 250 mm 1 25 - 7 mm 10 stk.
NOK 1.210,00
(NOK 121,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211115252 250 mm 2 25 - 7 mm 10 stk.
NOK 1.250,00
(NOK 125,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211125253 250 mm 3 25 - 7 mm 10 stk.
NOK 1.320,00
(NOK 132,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112531 300 mm 1 30 - 8,5 mm 5 stk.
NOK 790,00
(NOK 158,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112532 300 mm 2 30 - 8,5 mm 5 stk.
NOK 818,00
(NOK 163,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112533 300 mm 3 30 - 8,5 mm 5 stk.
NOK 859,00
(NOK 171,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211112535 350 mm 1 35 - 10 mm 5 stk.
NOK 1.040,00
(NOK 208,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fil, Filer, Pfeile, Filing, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verkstedfil, Verkstedfiler, Verksted-Pfeile, Verksted-Pfeilen, Verksted Pfeile, Verksted Pfeilen, avgrader, grovfiling, etterbehandling, bearbeide, PFERD fil, PFERD verkstedfil, DIN 7261, PFERD fil DIN 7261, Fil i henhold til DIN 7261, Fil etter DIN 7261, Fil hugg 1, Fil H 1, Fil hugg 2, H 2, Fil hugg 3, H 3, halvrund-spiss fil, halvrund-spiss Pfeile, halvrund spiss, halvrund spiss, Fil halvrund-spiss