Vinkelbeslag - med forsterkningsribbe - CE-merket - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Vinkelbeslaget er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Vinkelbeslaget er utstyrt med en forsterkningsribbe.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål eller rustfritt stål (V4A)
  • Egenskaper - med forsterkningsribbe, CE-merking ETA-09/0311, DIBT Z-9.1-700
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x210232
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull18/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 480,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210249
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull26/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210256
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse3 mm
Antall hull24/6
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 592,00
(NOK 23,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212229
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull18/2
VE20 stk., i storkjøpsforpakning
Produktsikkerhet
NOK 192,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212236
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull26/2
VE20 stk., i storkjøpsforpakning
Produktsikkerhet
NOK 224,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212243
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse3 mm
Antall hull24/6
VE10 stk., i storkjøpsforpakning
Produktsikkerhet
NOK 237,00
(NOK 23,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x668491
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull18/2
VE50 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x668507
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull26/2
VE50 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x666729
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimir-forsinket
Tykkelse3 mm
Antall hull24/6
VE25 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 592,00
(NOK 23,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380072
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
TypeRustfritt stål V4A
Tykkelse2 mm
Antall hull18/2
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 46,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380089
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
TypeRustfritt stål V4A
Tykkelse2 mm
Antall hull26/2
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 780,00
(NOK 78,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243212243
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
TypeRustfritt stål V4A,
Tykkelse2,5 mm
Antall hull24/6
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.580,00
(NOK 158,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220156
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typehvit
Tykkelse2,5 mm
Antall hull18/2
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 411,00
(NOK 16,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220170
Utføring
Dimensjoner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typehvit
Tykkelse2,5 mm
Antall hull26/2
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 707,00
(NOK 28,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkel-beslag, Vinkel Vormann, Vinkel, Vinkelbeslag med ribbe, Vinkelbeslag ETA-09/0311, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag sendzimir-forsinket, Vinkelbeslag rustfritt, 070931000 Vormann, 070932000 Vormann, 070933000 Vormann, 070931000G Vormann, 070932000G Vormann, 070933000G Vormann, 070931000HP Vormann, 070932000HP Vormann, 070933000HP Vormann, 070931000RF Vormann, 070932000RF Vormann, 070933000RF Vormann, 070931000W Vormann, 070932000W Vormann, Vormann, Vinkel med forsterkningsribbe, Kraftig vinkelbeslag, Vinkelbeslag, Vinkelplate