Vinkelbeslag - sendzimirforsinket - ulike sider - CE-merking - pris per forpakning

Bruksområde
  • Vinkelbeslaget er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Vinkelbeslaget har ulike sidelengder.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - sendzimirforsinket
  • Egenskaper - ulike sidelengder, CE-merking (ETA-09/0312)
  • DIBT Z-9.1-700
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x C)
Tykkelse
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x C) Tykkelse Antall hull VE Pris eksl. moms
38243x210102 60 x 40 x 60 mm 2,5 mm 13/2 20 stk
NOK 250,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210119 80 x 60 x 60 mm 2,5 mm 18/2 50 stk
NOK 740,00
(NOK 14,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210126 100 x 60 x 60 mm 2,5 mm 21/3 50 stk
NOK 839,00
(NOK 16,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211833 90 x 60 x 60 mm 2,5 mm 14/1 20 stk
NOK 329,00
(NOK 16,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211826 60 x 35 x 60 mm 2,5 mm 5/2 20 stk
NOK 283,00
(NOK 14,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210140 120 x 90 x 40 mm 4 mm 18/4 50 stk
NOK 1.270,00
(NOK 25,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210157 90 x 35 x 40 mm 2,5 mm 11/2 50 stk
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211819 110 x 35 x 40 mm 2,5 mm 13/3 50 stk
NOK 592,00
(NOK 11,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211796 145 x 35 x 40 mm 2,5 mm 15/4 50 stk
NOK 691,00
(NOK 13,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkelkobling, Vinkel Vormann, Vinkel, Vinkelbeslag ulike sider, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag sendzimirforsinket, 070912000 Vormann, 070913000 Vormann, 070914000 Vormann, 070915000 Vormann, 070916000 Vormann, 070917000 Vormann, 070918000 Vormann, 070919000 Vormann, 070920000 Vormann, Vormann, Vinkelbærer, Bærevinkel, Vinkelbeslag