Vinklet slangekobling - PP - for Ø 3 til 15 mm - opptil +135°C - pakke med 10 stk. - pris per pakke

Bruksområde
  • Vinklet slangekobling for omdirigering av slanger med samme diameter
Beskrivelse
  • for slanger med innvendig diameter 3,0 til 15 mm
  • for omdirigering på 90° på trange steder der minimumsbøyeradius må underskrides
  • bruddsikker og næringsmiddelgodkjent
  • svært god kjemisk motstand mot syrer, baser og andre kjemikalier
  • Konstruksjon slangestuss sylindrisk
Teknisk informasjon
  • Materiale - PP (polypropylen)
  • Temperaturområde - 0°C til 135°C
  • Farge - natur/melkehvit - ikke gjennomsiktig
  • Pakke - 10 stk.
  • Pris per pakke
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Slange-Ø innvendig
Materiale
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 977187070004
Utføring
Slange-Ø innvendig4 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 69,80
(NOK 6,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 977187070006
Utføring
Slange-Ø innvendig6 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 77,70
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187070008
Utføring
Slange-Ø innvendig8 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 82,40
(NOK 8,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 977187070010
Utføring
Slange-Ø innvendig10 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 96,10
(NOK 9,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187070012
Utføring
Slange-Ø innvendig12 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 115,00
(NOK 11,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187070014
Utføring
Slange-Ø innvendig14 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 138,00
(NOK 13,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slangekoblinger, Slangekoblinger, Laborkobling, Laborslange, Slangekobling, Vinkelgrenrør, 90°-grenrør, Vinkel-grenrør plast, Vinklet slangekobling, PP, Polypropylen, Bürkle