Viplugg og ekspansjonsplugg DuoPower - Nominell bordiameter 6 til 10 mm - Plugglengde 30 til 50 mm - 720 til 3200 stk. - i bøtte

Bruksområde
  • DuoPower-pluggen er svært allsidig takket være den intelligente vippe- og ekspansjonsteknologien. Den er ideell for bruk i betong, tegl, gipsplater, sponplater, kalksandstein, lettbetong og mye mer. Den kan brukes til f.eks. hyller, bilder, radiatorer, veggskap, dusjkabinett, ståldører, rullegardiner osv. DuoPower er egnet for både forhånds- og gjennomstikksmontering.
Beskrivelse
  • DuoPower-pluggen aktiverer det optimale funksjonsprinsippet (ekspandering, vipping) avhengig av byggematerialet for best mulig feste. Duo-kombinasjonen av to materialkomponenter sørger for høyere materialfortrengning og muliggjør dermed høyere belastning. Den gode «feelgood-faktoren» gjør at du merker når pluggen sitter perfekt. Irriterende rotering av pluggen under montering forhindres takket være de utpregede rotasjonssikringene. En sikker føring og fiksering av skruen muliggjøres av den lettløpende åpningen. Den smale pluggkanten forhindrer at den glir inn i hullet under montering.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter - 6 til 10 mm
  • Min. boredybde - 40 til 60 mm
  • Min. platetykkelse - 12,5 mm
  • Plugglengde - 30 til 50 mm
  • Min. innskruingsdybde - 35 til 58 mm
  • Sponplate-/treskruer - 4,0-5,0 til 6,0-8,0 mm
  • Innhold - 720 til 3200 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
min. boredybde
Plugglengde
min. innskruingsdybde
Skruelengde
Innhold
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928800564115
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
min. boredybde40 mm
Plugglengde30 mm
min. innskruingsdybde35 mm
Skruelengde4,0 - 5,0 mm
Innhold3200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.078,11
(NOK 0,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 108,11
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800564116
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
min. boredybde50 mm
Plugglengde40 mm
min. innskruingsdybde46 mm
Skruelengde4,5 - 6,0 mm
Innhold1200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.689,33
(NOK 1,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 59,33
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800564117
Utføring
Nominell bordiameter10 mm
min. boredybde60 mm
Plugglengde50 mm
min. innskruingsdybde58 mm
Skruelengde6,0 - 8,0 mm
Innhold720 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.917,25
(NOK 2,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 67,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: fischer, fischer plugg, DuoPower, fischer DuoPower, Gipsplugg, Nylonplugg, Nylon-vippeplugg, Vippeplugg, 2-komponentplugg, 2-K-plugg, 2-komponents plugg, 2-K plugg, Plateplugg, Ekspansjonsplugg, Festeteknikk, Plugg