Wireclip wirekutter og wire med løkke

Bruksområde
  • Trinnløst feste for oppheng av lysbånd, kabelbroer, strømskinner, ventilasjonskanaler, rør, skilt og kjøletak
Beskrivelse
  • Opphenget kan etterjusteres trinnløst
  • Wirekutter WIZ av høy kvalitet med ergonomisk håndtak og returfjær for kapping av wire
  • Wiren WI er en komponent i Wireclip WIC-systemet
  • For festing formes en løkke av wiren
  • Denne føres gjennom wirelåsen, og gjenstandene festes
Teknisk informasjon
  • Materiale - metall
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Wirelengde
Wire-Ø
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 90674472106
Utføring
Wirelengde-
Wire-Ø-
Salgsenhet1 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.150,00
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 90674595603
Utføring
Wirelengde1 mm
Wire-Ø2 mm
Salgsenhet10 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.290,00
(NOK 129,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 90674595705
Utføring
Wirelengde2 m
Wire-Ø2 mm
Salgsenhet10 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.490,00
(NOK 149,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 90674595805
Utføring
Wirelengde3 m
Wire-Ø2 mm
Salgsenhet10 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.560,00
(NOK 156,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 90674595901
Utføring
Wirelengde5 m
Wire-Ø2 mm
Salgsenhet10 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.930,00
(NOK 193,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906744565042
Utføring
Wirelengde200 m
Wire-Ø2 mm
Salgsenhet1 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.960,00
(NOK 9,80 / m)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsfeste, festesystemer, festeteknikk, feste, elektrofester, elektrofesting, fischer festeteknikk, hulromsfeste, installasjonssystemer, klaus fischer, tunglastfeste, stålanker, løkkefeste, wirekutter, fischer, wire med løkke, fischer wire med løkke, fischer wire, wire