aluderm®-aluplast - elastisk fingertuppbandasje - farge hvit - 4,3x7,2 cm

Bruksområde
  • Fingertuppbandasje kan bidra til hudregenerering og tilheling
  • spesielt egnet for personer med sensitiv hud eller plasterallergi
Beskrivelse
  • hvert plaster er individuelt forseglet
  • den individuelle innpakningen gir behovstilpasset uttak, sikker oppbevaring, beskytter mot smuss, og øker holdbarheten
  • det spesielle sårplasteret med aluminiumbelagt aluderm®-sårpute og sugefilt
  • klistrer seg ikke til såret
  • loer ikke
  • er sterkt absorberende
  • er pustende
  • bæremateriale - høyelastisk polyesterfilt
  • spesielt hudvennlig
  • godt luftgjennomtrengelig
  • vannavstøtende
  • polyakrylatlimet aktiveres ytterligere av kroppsvarme
  • spesielt smidig
  • tilpasser seg alle bevegelser
  • hypoallergen
  • ikke-irriterende
Teknisk informasjon
  • farge - hvit
  • mål - 4,3x7,2 cm
  • pakningsstørrelse - 15 stk., 50 stk., 100 stk.
Gjennomføring (3)
Artikkelnummer: 766021009184
Utføring
Utførelsealuderm®-aluplast elastisk fingertuppbandasje 10 stk.
NOK 58,20
(NOK 5,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 766021009185
Utføring
Utførelsealuderm®-aluplast elastisk fingertuppbandasje 50 stk.
NOK 189,00
(NOK 3,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 766021009186
Utføring
Utførelsealuderm®-aluplast elastisk fingertuppbandasje 100 stk.
NOK 350,00
(NOK 3,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: fingertuppbandasje, sårplaster, sårbehandling, aluderm, aluplast, elastisk, plaster, sår-plaster, finger-tuppbandasje, finger-tupp-bandasje, fingerbandasje, finger-bandasje