aluderm®-aluplast - elastiske plasterstrips - 2,5 x 7,2 cm - farge hvit

Bruksområde
  • Plasterstrips som er spesielt egnet for personer med sensitiv hud eller plasterallergi
  • kan bidra til hudregenerering og tilheling
Beskrivelse
  • Polyakrylatlim aktiveres ekstra av kroppsvarme. Spesielt smidig
  • tilpasser seg alle bevegelser
  • hypoallergen
  • irriterer ikke huden
  • hvert plaster er individuelt forseglet
  • enkeltemballasjen gjør det enkelt å ta ut det man trenger
  • sikker oppbevaring
  • beskytter mot smuss
  • øker lagringstid og holdbarhet
  • det spesielle sårplasteret med aluminiumsdampet aluderm®-sårpute og sugevlies
  • kleber ikke til såret
  • loer ikke
  • har høy sugeevne
  • pustende
  • bæremateriale - høyelastisk polyesterfleece
  • spesielt hudvennlig
  • god luftgjennomtrengelighet
  • vannavvisende
Teknisk informasjon
  • farge - hvit
  • mål - 2,5 x 7,2 cm
  • pakningsstørrelse - 10 stk., 50 stk., 100 stk.
Gjennomføring (3)
Artikel-nr. Pris eksl. moms
766021009178 aluderm®-aluplast elastiske strips 2,5 x 7,2 cm 10 stk.
NOK 35,90
(NOK 3,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
766021009179 aluderm®-aluplast elastiske strips 2,5 x 7,2 cm 50 stk.
NOK 90,10
(NOK 1,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
766021009180 aluderm®-aluplast elastiske strips 2,5 x 7,2 cm 100 stk.
NOK 170,00
(NOK 1,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: plaster, strips, sårplaster, sårbehandling, aluderm, aluplast, elastisk, plaster, sårplaster, elastiske strips, plasterstrips