fischer PV-Clip-system – Usynlig monteringsløsning for PV-moduler på fasade - Pris per pakke

Bruksområde
  • fischer PV-Clip-systemet er egnet for sikker montering av innrammede PV-moduler med monteringshull på en rekke ulike byggematerialer som betong, tre, murverk, stål eller trapesplater.
  • Montering på ulike underkonstruksjoner – som aluminiumsprofiler, stålprofiler eller trelekter – er også problemfritt.
  • Festingen skjer ved bruk av plugger, treskruer eller tilsvarende festemidler direkte i underlaget.
  • Systemet er designet for både enkeltmoduler og større modulfelt, og oppfyller strenge krav til moderne fasadeløsninger.
  • Start-/endeklips kan brukes fleksibelt ved begynnelsen eller slutten av et modulfelt, mens midtklips kobler sammen de enkelte modulfeltene.
  • Med unbrakoskruen kan start-/endeklips og midtklips festes sikkert til ulike underlag, som betong, murverk og tre, eller til underkonstruksjoner av aluminium eller stål ved bruk av egnede plugger.
  • Ved hjelp av skyvemutteren og låseskruen festes modulen sikkert til klipsene.
Beskrivelse
  • fischer PV-Clip-systemet er en innovativ løsning for vertikal montering av fotovoltaiske moduler på en lang rekke fasade- og veggunderlag.
  • Takket være den modulære oppbyggingen kan sammenhengende modulfelt med individuelt justerbare fuger realiseres.
  • Den enkle monteringen utføres via et praktisk plug-in-system i rustfritt stål med høy korrosjonsbeskyttelsesklasse III, som sørger for maksimal værbestandighet.
  • Skyvemuttere muliggjør en rask, spenningsfri montering, mens start-/endeklips og midtklips holder PV-modulene mekanisk sikkert på plass.
  • Den skjulte monteringen gir en helhetlig fasadedesign uten synlige festeelementer.
  • Spesielt fordelaktig: Start-/endeklips kan brukes fleksibelt ved begynnelsen eller slutten av et modulfelt – dette reduserer materialforbruket.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Rustfritt stål
  • Korrosjonsbeskyttelsesklasse - III
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Beskrivelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 382000573440
Utføring
BeskrivelseStart-/endeklips 17-26
VE20 stk
NOK 1.759,24
(NOK 87,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 169,24
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000573441
Utføring
BeskrivelseMidtklips M 17-20
VE50 stk
NOK 5.609,73
(NOK 112,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 539,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000573442
Utføring
BeskrivelseMidtklips M 20-26
VE50 stk
NOK 5.842,61
(NOK 116,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 562,61
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000573599
Utføring
BeskrivelseSkyvemutter M8
VE100 stk
NOK 1.898,50
(NOK 18,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 178,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 382000570553
Utføring
BeskrivelseLåseskrue M8 x 16
VE100 stk
NOK 899,79
(NOK 9,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 84,79
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 382000576513
Utføring
BeskrivelseUnbrakoskrue M8 x 20
VE100 stk
NOK 617,49
(NOK 6,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 59,49
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: pv-clip fasademontering, fotovoltaisk festesystem fasade, fischer pv-clip, pv-modulbrakett fasade, usynlig pv-feste, montere pv-moduler vertikalt, pv-fasadesystem rustfritt stål, montering av pv-moduler på betong, pv-feste underkonstruksjon, skyvemutter pv-clip, fischer fsmc s/e clip, pv-monteringssystem for vegg, rustfri pv-brakett fasade, solcellemodulbrakett for fasader, fotovoltaisk underkonstruksjon med klipsystem