fischer høyytelsesanker FH II S - plugglengde 69 til 245 mm - pakningsstørrelse 4 til 50 stk - pris per pakning

Bruksområde
  • fischer høyytelsesanker FH II S med sekskanthode er ideelt for montering av konsoller, stålkonstruksjoner og rekkverk i sprukket og ikke-sprukket betong utendørs.
Beskrivelse
  • fischer høyytelsesanker FH II S med sekskanthode er et hylseanker av rustfritt stål.
  • Ankeret monteres med tidsbesparende gjennomstikksmontering.
  • Når ankeret strammes, trekkes konusen inn i ekspansjonshylsen og spenner den mot borhullveggen.
  • Den svarte plastringen forhindrer at ankeret roterer med under tiltrekning og absorberer monteringsglidning.
  • Monteringsdelen trekkes dermed mot forankringsunderlaget.
Teknisk informasjon
  • ETA-godkjent
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Materiale
Bor-Ø/borhullsdybde
Plugglengde
maks. tykkelse på det som skal festes
Gjenge
Nøkkelvidde
Pakningsstørrelse
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928850313300
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde10/65 mm
Plugglengde70 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 6
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 1.980,58
(NOK 39,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 180,58
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850313400
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde10/80 mm
Plugglengde85 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 6
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 2.146,03
(NOK 42,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 196,03
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850313500
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde10/105 mm
Plugglengde110 mm
maks. tykkelse på det som skal festes50 mm
GjengeM 6
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 2.420,42
(NOK 48,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 220,42
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044884
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde12/90 mm
Plugglengde90 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 8
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 3.003,94
(NOK 60,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 273,94
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 928851092500
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde12/90 mm
Plugglengde90 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 8
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 9.397,43
(NOK 187,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 987,43
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044885
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde12/105 mm
Plugglengde105 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 8
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 3.311,46
(NOK 66,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 301,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851092600
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde12/105 mm
Plugglengde105 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 8
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsstørrelse20
Produktsikkerhet
NOK 4.201,25
(NOK 210,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 441,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044886
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde12/130 mm
Plugglengde130 mm
maks. tykkelse på det som skal festes50 mm
GjengeM 8
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsstørrelse25
Produktsikkerhet
NOK 1.892,61
(NOK 75,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 172,61
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800044887
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde15/100 mm
Plugglengde106 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 10
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsstørrelse25
Produktsikkerhet
NOK 2.002,64
(NOK 80,11 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 182,64
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 928851092300
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde10/65 mm
Plugglengde69 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 6
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 6.291,25
(NOK 125,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 661,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851092400
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde10/80 mm
Plugglengde84 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 6
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 6.939,05
(NOK 138,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 729,05
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851092700
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde15/100 mm
Plugglengde107 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 10
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsstørrelse50
Produktsikkerhet
NOK 12.401,62
(NOK 248,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.301,62
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044888
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde15/115 mm
Plugglengde121 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 10
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsstørrelse25
Produktsikkerhet
NOK 2.266,47
(NOK 90,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 206,47
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851092800
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde15/115 mm
Plugglengde122 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 10
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsstørrelse20
Produktsikkerhet
NOK 5.765,67
(NOK 288,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 605,67
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044889
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde15/140 mm
Plugglengde146 mm
maks. tykkelse på det som skal festes50 mm
GjengeM 10
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsstørrelse25
Produktsikkerhet
NOK 2.585,87
(NOK 103,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 235,87
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800046847
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde18/115 mm
Plugglengde118 mm
maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
GjengeM 12
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsstørrelse20
Produktsikkerhet
NOK 2.629,33
(NOK 131,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 239,33
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 928800044894
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde18/130 mm
Plugglengde132 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 12
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsstørrelse20
Produktsikkerhet
NOK 2.673,29
(NOK 133,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 243,29
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851092900
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde18/130 mm
Plugglengde133 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 12
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsstørrelse10
Produktsikkerhet
NOK 4.223,90
(NOK 422,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 443,90
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044896
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde18/155 mm
Plugglengde157 mm
maks. tykkelse på det som skal festes50 mm
GjengeM 12
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsstørrelse20
Produktsikkerhet
NOK 3.147,21
(NOK 157,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 287,21
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800044898
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde24/150 mm
Plugglengde160 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 16
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsstørrelse10
Produktsikkerhet
NOK 2.970,31
(NOK 297,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 270,31
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850271100
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/borhullsdybde24/150 mm
Plugglengde160 mm
maks. tykkelse på det som skal festes25 mm
GjengeM 16
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsstørrelse8 stk.
Produktsikkerhet
NOK 7.710,66
(NOK 963,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 810,66
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044900
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde24/175 mm
Plugglengde185 mm
maks. tykkelse på det som skal festes50 mm
GjengeM 16
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsstørrelse10
Produktsikkerhet
NOK 3.301,13
(NOK 330,11 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 301,13
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800044901
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde28/185 mm
Plugglengde192 mm
maks. tykkelse på det som skal festes30 mm
GjengeM 20
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsstørrelse4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.013,55
(NOK 503,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 183,55
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800044902
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde28/215 mm
Plugglengde222 mm
maks. tykkelse på det som skal festes60 mm
GjengeM 20
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsstørrelse4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.354,32
(NOK 588,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 214,32
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800044903
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde32/210 mm
Plugglengde215 mm
maks. tykkelse på det som skal festes30 mm
GjengeM 20
Nøkkelvidde36 mm
Pakningsstørrelse4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.036,74
(NOK 759,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 276,74
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800044904
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Bor-Ø/borhullsdybde32/240 mm
Plugglengde245 mm
maks. tykkelse på det som skal festes60 mm
GjengeM 24
Nøkkelvidde36 mm
Pakningsstørrelse4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.388,01
(NOK 847,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 348,01
Leveringstid 7-10 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontering, fischer festeteknikk, festesystemer, festeteknikk, elektro-fester, elektrofesting, fischer festeteknikk, stillasinnfesting, hulromsfesting, installasjonssystemer, klaus fischer, sanitærfester, sanitærfesting, tunglastinnfesting, stålanker, øyeinnfesting, høyytelsesanker fh ii s, høyytelsesanker, fh ii s