fischer sponplateskrue ClassicFast FCFII SK TX helgjenget - med senkhode - TX-drev - helgjenget - pris per forpakning

Bruksområde
  • Den økonomiske sponplateskruen ClassicFast FCF II er egnet for bearbeiding i krysslimt tre, limtre, kryssfinér, finérplater, mykt trevirke, harde tresorter, sponplater og rupanel samt heltreplater.
  • Den brukes til Skrukoblinger der treelementer skal forbindes stabilt med hverandre, som f.eks. paneling, dør- og metallbeslag, gulvlister, sammenføyning av elementer eller generelle treforbindere.
  • Takket være senkhodet er den spesielt godt egnet for applikasjoner som krever at skruehodet ligger plant med overflaten.
  • CE-samsvaret gir en ekstra sikkerhet.
Beskrivelse
  • fischer sponplateskrue ClassicFast FCF II CTP BC er galvanisk forsinket og blåpassivert.
  • Den er utstyrt med senkhode, innvendig stjerne-TX-feste og helgjenger.
  • Senkhodet med innvendig stjerne-TX-drev sørger for høy kraftoverføring med maksimal bit-stabilitet.
  • Skruen er konstruert for Skrukoblinger som ligger plant med overflaten.
  • Helgjengene gir høyere uttrekksmotstand på grunn av den lengre gjengelengden.
Teknisk informasjon
  • Godkjenning - DoP nr. W0021
  • Diameter - 3 til 5 mm
  • Lengde - 16 til 60 mm
  • Drev - TX10 eller TX20
  • Gjengelengde - 13 til 56,5 mm
  • Hode-Ø - 5,8 til 9,8 mm
  • Forpakningsenhet - 100 til 1.000 stk.
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Diameter
Lengde
Drev
Gjengelengde
Hode-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Diameter Lengde Drev Gjengelengde Hode-Ø VE Pris eksl. moms
928100573082 3,0 mm 16 mm TX10 14 mm 5,8 mm 1000 stk.
NOK 120,00
(NOK 0,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573083 3,0 mm 20 mm TX10 18 mm 5,8 mm 1000 stk.
NOK 131,00
(NOK 0,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573084 3,0 mm 25 mm TX10 23 mm 5,8 mm 1000 stk.
NOK 134,00
(NOK 0,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573085 3,0 mm 30 mm TX10 28 mm 5,8 mm 1000 stk.
NOK 150,00
(NOK 0,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573088 3,5 mm 16 mm TX10 13,5 mm 6,8 mm 1000 stk.
NOK 136,00
(NOK 0,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573089 3,5 mm 20 mm TX10 17,5 mm 6,8 mm 1000 stk.
NOK 146,00
(NOK 0,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573090 3,5 mm 25 mm TX10 22,5 mm 6,8 mm 1000 stk.
NOK 150,00
(NOK 0,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573091 3,5 mm 30 mm TX10 27,5 mm 6,8 mm 1000 stk.
NOK 160,00
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573092 3,5 mm 35 mm TX10 32,5 mm 6,8 mm 1000 stk.
NOK 181,00
(NOK 0,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573095 4,0 mm 16 mm TX20 13,5 mm 7,8 mm 1000 stk.
NOK 150,00
(NOK 0,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573096 4,0 mm 20 mm TX20 17,5 mm 7,8 mm 1000 stk.
NOK 162,00
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573097 4,0 mm 25 mm TX20 2,5 mm 7,8 mm 1000 stk.
NOK 174,00
(NOK 0,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573098 4,0 mm 30 mm TX20 2,5 mm 7,8 mm 1000 stk.
NOK 185,00
(NOK 0,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573099 4,0 mm 35 mm TX20 32,5 mm 7,8 mm 1000 stk.
NOK 216,00
(NOK 0,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573100 4,0 mm 40 mm TX20 37,5 mm 7,8 mm 1000 stk.
NOK 244,00
(NOK 0,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573101 4,0 mm 45 mm TX20 42,5 mm 7,8 mm 1000 stk.
NOK 296,00
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573102 4,0 mm 50 mm TX20 47,5 mm 7,8 mm 500 stk.
NOK 157,00
(NOK 0,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573103 4,5 mm 16 mm TX20 13 mm 8,8 mm 1000 stk.
NOK 228,00
(NOK 0,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573104 4,5 mm 20 mm TX20 17 mm 8,8 mm 1000 stk.
NOK 223,00
(NOK 0,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573106 4,5 mm 30 mm TX20 27 mm 8,8 mm 1000 stk.
NOK 263,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573108 4,5 mm 40 mm TX20 37 mm 8,8 mm 500 stk.
NOK 173,00
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573110 4,5 mm 50 mm TX20 47 mm 8,8 mm 500 stk.
NOK 187,00
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573111 5,0 mm 20 mm TX20 16,5 mm 9,8 mm 500 stk.
NOK 151,00
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573113 5,0 mm 30 mm TX20 26,5 mm 9,8 mm 500 stk.
NOK 175,00
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573115 5,0 mm 40 mm TX20 36,5 mm 9,8 mm 500 stk.
NOK 197,00
(NOK 0,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
928100573116 5,0 mm 60 mm TX20 56,5 mm 9,8 mm 500 stk.
NOK 302,00
(NOK 0,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskruer, ClassicFast FCF II, CTF BC, Senkhode, Innvendig stjerne TX, Helgjenget, Galvanisk forsinket, Blåpassivert, Overflateflate Skrukoblinger, Trebearbeiding, Fischer, Fischer Tyskland