Akvarellpensel - Syntetisk mårhår - Størrelse 00 til 12 - Pakning 6 stk. - Pris per pakning - kort skaft

Bruksområde
  • Akvarellpenselen brukes til presisjonsmaling.
Beskrivelse
  • Akvarellpenselen har et kort skaft og er utstyrt med en sølvfarget hylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Syntetisk mårhår
  • Størrelse - 00 til 12
  • Pakning - 6 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmende 6 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse VE Pris eksl. moms
106700064101 1,8 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 373,00
(NOK 62,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064102 2,2 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 410,00
(NOK 68,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064103 2,6 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 531,00
(NOK 88,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064104 3 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 739,00
(NOK 123,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064105 3,5 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 686,00
(NOK 114,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064106 4 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 1.090,00
(NOK 181,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064108 5 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 1.900,00
(NOK 316,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064198 1,2 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 329,00
(NOK 54,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700064199 1,4 mm 6 stk. Pris per pakning
NOK 337,00
(NOK 56,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Akvarell, Akvarellpensel, Akvarellpensel, Pensel, mårhår