Akvarellpensel - Syntetisk mårhår - Størrelse 00 til 12 - Pakning 6 stk. - Pris per pakning - kort skaft

Bruksområde
  • Akvarellpenselen brukes til presisjonsmaling.
Beskrivelse
  • Akvarellpenselen har et kort skaft og er utstyrt med en sølvfarget hylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Syntetisk mårhår
  • Størrelse - 00 til 12
  • Pakning - 6 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmende 6 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106700064101
Utføring
Størrelse1,8 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 373,00
(NOK 62,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700064102
Utføring
Størrelse2,2 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 410,00
(NOK 68,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700064103
Utføring
Størrelse2,6 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 531,00
(NOK 88,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700064104
Utføring
Størrelse3 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 739,00
(NOK 123,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700064105
Utføring
Størrelse3,5 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 686,00
(NOK 114,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700064106
Utføring
Størrelse4 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 1.090,00
(NOK 181,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700064108
Utføring
Størrelse5 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 1.900,00
(NOK 316,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700064198
Utføring
Størrelse1,2 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 54,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106700064199
Utføring
Størrelse1,4 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 337,00
(NOK 56,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Akvarell, Akvarellpensel, Akvarellpensel, Pensel, mårhår