Aluminiumpressklemmer - aluminium, blank - for ståltau-Ø - 1,5 til 5,0 mm - pakningsstørrelse 20 og 30 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Aluminiumpressklemmene er sikkerhetspressklemmer og brukes til galvaniserte ståltau.
Beskrivelse
  • Aluminiumpressklemmene er egnet for ikke-belagte ståltau fra 1,5 mm til 5,0 mm.
Teknisk informasjon
  • Materiale - aluminium
  • for ståltau-Ø - 1,5 til Ø 5,0 mm
  • Pakningsstørrelse - 20 og 30 stk.
  • Pris per pakning
Eisenwolff
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
for ståltau-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 906745032109
Utføring
for ståltau-ØOS-1A
VE1,5 mm
30 stk.
NOK 626,00
(NOK 31,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906745032116
Utføring
for ståltau-ØOS-1B
VE2 mm
30 stk.
NOK 618,00
(NOK 20,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906745029710
Utføring
for ståltau-ØOS-3A
VE3 mm
20 stk.
NOK 728,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906745032130
Utføring
for ståltau-ØOS-4A
VE4 mm
20 stk.
NOK 1.010,00
(NOK 50,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906745032147
Utføring
for ståltau-ØOS-5A
VE5 mm
20 stk.
NOK 1.050,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Eisenwolff, pressklemmer, pressklemme, pressklemmer med én linje, pressklemme med én, Ståltaustrammer, wirehylser, wirehylse