Aluminiumpressklemmer - aluminium, blank - for ståltau-Ø - 1,5 til 5,0 mm - pakningsstørrelse 20 og 30 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Aluminiumpressklemmene er sikkerhetspressklemmer og brukes til galvaniserte ståltau.
Beskrivelse
  • Aluminiumpressklemmene er egnet for ikke-belagte ståltau fra 1,5 mm til 5,0 mm.
Teknisk informasjon
  • Materiale - aluminium
  • for ståltau-Ø - 1,5 til Ø 5,0 mm
  • Pakningsstørrelse - 20 og 30 stk.
  • Pris per pakning
Eisenwolff
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
for ståltau-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. for ståltau-Ø VE Pris eksl. moms
906745032109 OS-1A 1,5 mm 30 stk.
NOK 626,00
(NOK 31,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906745032116 OS-1B 2 mm 30 stk.
NOK 618,00
(NOK 20,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906745029710 OS-3A 3 mm 20 stk.
NOK 728,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906745032130 OS-4A 4 mm 20 stk.
NOK 1.010,00
(NOK 50,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906745032147 OS-5A 5 mm 20 stk.
NOK 1.050,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Eisenwolff, pressklemmer, pressklemme, pressklemmer med én linje, pressklemme med én, Ståltaustrammer, wirehylser, wirehylse