Apparat-fast trinse - Polyamid - uten stopp - Hjul-Ø 50 til 100 mm - Bæreevne 40 til 60 kg - Pris per enhet

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Den faste trinsen egner seg til universell bruk.
Beskrivelse
  • Det glideleirede hjulet består fullstendig av polyamid.
  • Det lette huset er laget av presset, galvanisert stålplate.
  • Trinsen har høy bestandighet mot kjemikalier og er i stor grad vedlikeholdsfri.
Teknisk informasjon
  • Materiale hjul - Polyamid
  • Materiale hus - Galvanisert stålplate
  • Lager - Glideleire
  • Hjul-Ø - 50 til 100 mm
  • Hjulbredde - 18 til 23 mm
  • Byggehøyde - 71 til 122 mm
  • Platemål - 60 x 60 mm
  • Hullmål - 38 x 38/46 x 46 mm
  • Skruehull-Ø - 6,2 mm
  • Bæreevne - 40 til 60 kg
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Hjul-Ø
Hjulbredde
Byggehøyde
Bæreevne
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Hjul-Ø Hjulbredde Byggehøyde Bæreevne VE Pris eksl. moms
952913037100 50 mm 18 mm 71 mm 40 kg 4 stk
NOK 109,00
(NOK 27,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
952913037200 75 mm 23 mm 101 mm 50 kg 4 stk
NOK 142,00
(NOK 35,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
952913037300 100 mm 23 mm 122 mm 60 kg 4 stk
NOK 309,00
(NOK 77,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: apparattrinse, apparattrinse, Apparat-fast trinse, Apparat-faste trinser, fast trinse, faste trinser, Rulle, Ruller, Hjul, Hjul, Polyamidhjul, Polyamidhjul, Glideleire