Apparat-svingbar trinse - Polyamidhjul - Hjul-Ø 25 til 50 mm - Byggehøyde 34 til 68 mm - Bæreevne 15 til 35 kg

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Apparat-svingbar trinse er perfekt egnet til å erstatte defekte eller slitte hjul.
Beskrivelse
  • Det glidelagrede hjulet består fullstendig av polyamid.
  • Det lette huset er laget av presset, galvanisert stålplate.
  • Gaffelhodet er enkelt kulelagret.
Teknisk informasjon
  • Materiale hjul - Polyamid
  • Materiale hus - Galvanisert stålplate
  • Lager - Glidelager
  • Hjul-Ø - 25 til 50 mm
  • Hjulbredde - 13 til 20 mm
  • Byggehøyde - 34 til 68 mm
  • Utladning - 16 til 20 mm
  • Platemål - 40 x 40 til 47 x 47 mm
  • Hullmål - 29 x 29 til 35 x 35 mm
  • Skruehull-Ø - 5 til 6,5 mm
  • Bæreevne - 15 til 35 kg
  • VE - 10 eller 20 stk
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Hjul-Ø
Hjulbredde
Byggehøyde
Utladning
Platemål
Hullmål
Skruehull-Ø
Bæreevne
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 952913033300
Utføring
Hjul-Ø25 mm
Hjulbredde13 mm
Byggehøyde34 mm
Utladning16 mm
Platemål40 x 40 mm
Hullmål29 x 29 mm
Skruehull-Ø5 mm
Bæreevne15 kg
VE20 stk
NOK 656,00
(NOK 32,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 952912811000
Utføring
Hjul-Ø45 mm
Hjulbredde18 mm
Byggehøyde65 mm
Utladning20 mm
Platemål47 x 47 mm
Hullmål35 x 35 mm
Skruehull-Ø6,5 mm
Bæreevne30 kg
VE10 stk
NOK 395,00
(NOK 39,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 952912811100
Utføring
Hjul-Ø50 mm
Hjulbredde20 mm
Byggehøyde68 mm
Utladning20 mm
Platemål47 x 47 mm
Hullmål35 x 35 mm
Skruehull-Ø6,5 mm
Bæreevne35 kg
VE10 stk
NOK 281,00
(NOK 28,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: apparattrinse, apparattrinse, Apparat-svingbar trinse, Apparat-svingbar trinse, Gelenkrollen, Gelenkrolle, Rolle, Rollen, svingbar trinse, svingbare trinser, Rad, Räder, Polyamidrad, Polyamidräder, Gleitlager