Apparat-svingbar trinse - Polyamidhjul - Hjul-Ø 25 til 50 mm - Byggehøyde 34 til 68 mm - Bæreevne 15 til 35 kg

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Apparat-svingbar trinse er perfekt egnet til å erstatte defekte eller slitte hjul.
Beskrivelse
  • Det glidelagrede hjulet består fullstendig av polyamid.
  • Det lette huset er laget av presset, galvanisert stålplate.
  • Gaffelhodet er enkelt kulelagret.
Teknisk informasjon
  • Materiale hjul - Polyamid
  • Materiale hus - Galvanisert stålplate
  • Lager - Glidelager
  • Hjul-Ø - 25 til 50 mm
  • Hjulbredde - 13 til 20 mm
  • Byggehøyde - 34 til 68 mm
  • Utladning - 16 til 20 mm
  • Platemål - 40 x 40 til 47 x 47 mm
  • Hullmål - 29 x 29 til 35 x 35 mm
  • Skruehull-Ø - 5 til 6,5 mm
  • Bæreevne - 15 til 35 kg
  • VE - 10 eller 20 stk
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Hjul-Ø
Hjulbredde
Byggehøyde
Utladning
Platemål
Hullmål
Skruehull-Ø
Bæreevne
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Hjul-Ø Hjulbredde Byggehøyde Utladning Platemål Hullmål Skruehull-Ø Bæreevne VE Pris eksl. moms
952913033300 25 mm 13 mm 34 mm 16 mm 40 x 40 mm 29 x 29 mm 5 mm 15 kg 20 stk
NOK 656,00
(NOK 32,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
952912811000 45 mm 18 mm 65 mm 20 mm 47 x 47 mm 35 x 35 mm 6,5 mm 30 kg 10 stk
NOK 395,00
(NOK 39,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
952912811100 50 mm 20 mm 68 mm 20 mm 47 x 47 mm 35 x 35 mm 6,5 mm 35 kg 10 stk
NOK 281,00
(NOK 28,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: apparattrinse, apparattrinse, Apparat-svingbar trinse, Apparat-svingbar trinse, Gelenkrollen, Gelenkrolle, Rolle, Rollen, svingbar trinse, svingbare trinser, Rad, Räder, Polyamidrad, Polyamidräder, Gleitlager