360°-ANSIKT
Apparatrulle fra TORWEGGE - styrbar - med plaste - elastisk polyuretanhjul
Bruksområde
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Originalt kvalitetsprodukt fra TORWEGGE
- Felg av polyamid 6 med kulelager
- Løpeflate av elastisk polyuretan
- 80° Shore A
- Høy grad av kjørekomfort og stillegående drift
- Tungtpresset stålblikkbolig, galvanisert
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Spesielt motstandsdyktig mot slag og støt
- Hjuldiameter - 80 mm - 250 mm
- Hjulbredde - 35 mm - 60 mm
- Høyde - 108 mm - 297 mm
- Utligger- 40 mm -67 mm
- Platestørrelse - 105 mm x 80 mm, 135 mm x 110 mm
- Hullstørrelse - 80 mm x 60 mm, 105 mm x 80 mm
- Skruehulldiameter - 8,5 mm, 10,5 mm
- Kapasitet - 130 kg - 500 kg
| fra NOK 318,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Wheel bredde
Kapasitet
Høyde
Tallerken
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952910021187
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 80 mm |
| Wheel bredde | 35 mm |
| Kapasitet | 130 kg |
| Høyde | 108 mm |
| Tallerken | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 8,5 mm |
Artikkelnummer: 952910021188
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 100 mm |
| Wheel bredde | 35 mm |
| Kapasitet | 180 kg |
| Høyde | 128 mm |
| Tallerken | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 8,5 mm |
Artikkelnummer: 952910021189
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 125 mm |
| Wheel bredde | 40 mm |
| Kapasitet | 220 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Tallerken | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 8,5 mm |
Artikkelnummer: 952910021190
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 160 mm |
| Wheel bredde | 45 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 200 mm |
| Tallerken | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 10,5 mm |
Artikkelnummer: 952910021191
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 200 mm |
| Wheel bredde | 47 mm |
| Kapasitet | 450 kg |
| Høyde | 245 mm |
| Tallerken | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 10,5 mm |
Artikkelnummer: 952910023325
Utføring
| Hjuldiameter | Ø250 mm |
| Wheel bredde | 60 mm |
| Kapasitet | 500 kg |
| Høyde | 297 mm |
| Tallerken | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø10, 5 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering