Apparatsvingbar trinse med bolthull - Hjul-Ø 30 til 50 mm - Byggehøyde 47 til 66 mm - Bæreevne 30 til 40 kg

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Apparatsvingbar trinse festes til objektet ved hjelp av et bolthull og er svært godt egnet til å erstatne defekte eller slitte trinser.
Beskrivelse
  • Det glidelagrede hjulet består utelukkende av polyamid.
  • Det lette huset er laget av presset, galvanisert stålplate.
  • Gaffelhodet er dobbelt kulelagret.
Teknisk informasjon
  • Materiale hjul - Polyamid
  • Materiale hus - Galvanisert stålplate
  • Lager - Glidelager
  • Hjul-Ø - 30 til 50 mm
  • Hjulbredde - 15 til 18 mm
  • Byggehøyde - 47 til 66 mm
  • Utladning - 14 til 24 mm
  • Bolthull-Ø - 10,5 mm
  • Bæreevne - 30 til 40 kg
  • VE - 10 eller 20 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Hjul-Ø
Hjulbredde
Byggehøyde
Utladning
Bæreevne
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Hjul-Ø Hjulbredde Byggehøyde Utladning Bæreevne VE Pris eksl. moms
952913033000 30 mm 15 mm 47 mm 14 mm 30 kg 20 stk.
NOK 502,00
(NOK 25,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
952913033100 40 mm 18 mm 61 mm 24 mm 35 kg 10 stk.
NOK 303,00
(NOK 30,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
952913033200 50 mm 18 mm 66 mm 24 mm 40 kg 10 stk.
NOK 310,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: apparattrinse, apparattrinse, Apparatsvingbar trinse, apparatsvingbare trinser, Trinse, Trinser, svingbar trinse, svingbare trinser, Hjul, Hjul, Polyamidhjul, Polyamidhjul, Glidelager, Bolthull, Bolthullfeste