Assklemme - plast/ lettmetall/ stål, galvanisert - 16/16 mm - pakke à 100 stk - pris per pakke

Bruksområde
  • Assklemmen er ideell for autogenslanger.
Beskrivelse
  • Assklemmen reduserer den mekaniske belastningen på autogenslangene og sørger for økt sikkerhet.
Teknisk informasjon
  • Dobbel slangeklemme
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Materiale
Beskrivelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 4330816938836
Utføring
MaterialePlast
Beskrivelse16/16 mm
VE100 stk
NOK 1.930,00
(NOK 19,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4332163222828
Utføring
MaterialePlast
Beskrivelse13/13 mm
VE100 stk
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 4330816938843
Utføring
MaterialeLettmetall
Beskrivelse16/16 mm
VE100 stk
NOK 3.710,00
(NOK 37,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4332163222873
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
Beskrivelse16/16 mm
VE100 stk
NOK 3.120,00
(NOK 31,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: assklemme, assklemmer, ass-klemme, ass-klemmer, dobbel slangeklemme, dobbel slangeklemme plast, dobbel slangeklemme lettmetall, dobbel slangeklemme stål, dobbel slangeklemme stål galvanisert, dobbel slangeklemme autogenslange, assklemme plast, assklemme lettmetall, assklemme stål, assklemme stål galvanisert