Assklemme - plast/ lettmetall/ stål, galvanisert - 16/16 mm - pakke à 100 stk - pris per pakke

Bruksområde
  • Assklemmen er ideell for autogenslanger.
Beskrivelse
  • Assklemmen reduserer den mekaniske belastningen på autogenslangene og sørger for økt sikkerhet.
Teknisk informasjon
  • Dobbel slangeklemme
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Materiale
Beskrivelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Materiale Beskrivelse VE Pris eksl. moms
4330816938836 Plast 16/16 mm 100 stk
NOK 1.930,00
(NOK 19,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4332163222828 Plast 13/13 mm 100 stk
4330816938843 Lettmetall 16/16 mm 100 stk
NOK 3.710,00
(NOK 37,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4332163222873 Stål, galvanisert 16/16 mm 100 stk
NOK 3.120,00
(NOK 31,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: assklemme, assklemmer, ass-klemme, ass-klemmer, dobbel slangeklemme, dobbel slangeklemme plast, dobbel slangeklemme lettmetall, dobbel slangeklemme stål, dobbel slangeklemme stål galvanisert, dobbel slangeklemme autogenslange, assklemme plast, assklemme lettmetall, assklemme stål, assklemme stål galvanisert