Avstivningsbeslag - sendzimirgalvanisert - vinkel 135° - tykkelse 2,5 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Avstivningsbeslaget er egnet for treforbindelser.
Beskrivelse
  • Avstivningsbeslaget har en vinkel på 135°.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - sendzimirgalvanisert
  • Egenskaper - 135°
  • Materialtykkelse - 2,5 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x211765
Utføring
Dimensjoner50 x 50 x 40 mm
Antall hull8/2
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 217,00
(NOK 10,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211185
Utføring
Dimensjoner70 x 70 x 55 mm
Antall hull18/2
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 257,00
(NOK 12,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211192
Utføring
Dimensjoner90 x 90 x 65 mm
Antall hull16/12/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 855,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avstivningsbeslag, Avstivningsbeslag Vormann, Vinkel, Vinkelbeslag, Avstivningsbeslag Vormann, Vinkelbeslag Vormann, 071106000 Vormann, 071107000 Vormann, 071108000 Vormann, Vormann, Vinkelbeslag, Hjørnebeslag, Avstivningsholder