Avstivningsbeslag - sendzimirgalvanisert - vinkel 135° - tykkelse 2,5 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Avstivningsbeslaget er egnet for treforbindelser.
Beskrivelse
  • Avstivningsbeslaget har en vinkel på 135°.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - sendzimirgalvanisert
  • Egenskaper - 135°
  • Materialtykkelse - 2,5 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner Antall hull VE Pris eksl. moms
38243x211765 50 x 50 x 40 mm 8/2 20 stk.
NOK 217,00
(NOK 10,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211185 70 x 70 x 55 mm 18/2 20 stk.
NOK 257,00
(NOK 12,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211192 90 x 90 x 65 mm 16/12/2 50 stk.
NOK 855,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avstivningsbeslag, Avstivningsbeslag Vormann, Vinkel, Vinkelbeslag, Avstivningsbeslag Vormann, Vinkelbeslag Vormann, 071106000 Vormann, 071107000 Vormann, 071108000 Vormann, Vormann, Vinkelbeslag, Hjørnebeslag, Avstivningsholder