Avtakbart hengsel - rullet - galvanisert - utførelse høyre eller venstre - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Avtakbart hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Galvanisert
Teknisk informasjon
  • Skruehull: 8 (Ø 5 mm)
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
VE
Utførelse
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x05036
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 80 x 2 mm
VE20 stk
Utførelsevenstre
Produktsikkerhet
NOK 1.090,00
(NOK 54,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x05043
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 80 x 2 mm
VE20 stk
Utførelsehøyre
Produktsikkerhet
NOK 1.090,00
(NOK 54,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x05050
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)70 x 100 x 2 mm
VE10 stk
Utførelsevenstre
Produktsikkerhet
NOK 592,00
(NOK 59,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x05067
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)70 x 100 x 2 mm
VE10 stk
Utførelsehøyre
Produktsikkerhet
NOK 592,00
(NOK 59,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050098
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)80 x 120 x 2 mm
VE20 stk
Utførelsevenstre
Produktsikkerhet
NOK 1.810,00
(NOK 90,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050104
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)80 x 120 x 2 mm
VE20 stk
Utførelsehøyre
Produktsikkerhet
NOK 1.810,00
(NOK 90,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avtakbart hengsel, Hengsel, Avtakbare hengsler, Avtakbart hengsel Vormann, Avtakbart hengsel rullet, Avtakbart hengsel galvanisert, Hengsel rullet, Hengsel galvanisert, Hengsel Vormann, 000029608Z Vormann, 000029609Z Vormann, 000029710Z Vormann, 000029711Z Vormann, 000029812Z Vormann, 000029813Z Vormann, Vormann, Dørhengsle, Løftehengsle, Avtakbar dørhengsle, Avtakbart hengsel, Aushängescharnier, Avhengslbart hengsel