Avtakbart hengsel - rullet - galvanisert - utførelse høyre eller venstre - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Avtakbart hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Galvanisert
Teknisk informasjon
  • Skruehull: 8 (Ø 5 mm)
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
VE
Utførelse
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) VE Utførelse Pris eksl. moms
38240x05036 60 x 80 x 2 mm 20 stk venstre
NOK 1.090,00
(NOK 54,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x05043 60 x 80 x 2 mm 20 stk høyre
NOK 1.090,00
(NOK 54,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x05050 70 x 100 x 2 mm 10 stk venstre
NOK 592,00
(NOK 59,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x05067 70 x 100 x 2 mm 10 stk høyre
NOK 592,00
(NOK 59,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x050098 80 x 120 x 2 mm 20 stk venstre
NOK 1.810,00
(NOK 90,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x050104 80 x 120 x 2 mm 20 stk høyre
NOK 1.810,00
(NOK 90,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avtakbart hengsel, Hengsel, Avtakbare hengsler, Avtakbart hengsel Vormann, Avtakbart hengsel rullet, Avtakbart hengsel galvanisert, Hengsel rullet, Hengsel galvanisert, Hengsel Vormann, 000029608Z Vormann, 000029609Z Vormann, 000029710Z Vormann, 000029711Z Vormann, 000029812Z Vormann, 000029813Z Vormann, Vormann, Dørhengsle, Løftehengsle, Avtakbar dørhengsle, Avtakbart hengsel, Aushängescharnier, Avhengslbart hengsel