Blindnagleinnsatser (blindnietmuttere) GESIPA® - stål, riflet - flatt hode - pris per forpakning

Bruksområde
  • Blindnagleinnsatser gjør det mulig å etablere gjenger i tynne eller mindre solide komponenter.
  • I tillegg er de spesielt egnet for innfesting av gjenger i hule profiler eller andre komponenter med begrenset tilgang fra begge sider, samt i komponenter som allerede er overflatebehandlet.
  • I tillegg til selve effekten med å etablere gjenger, kan blindnagleinnsatsen også brukes til nagling.
Beskrivelse
  • Blindnagleinnsatsene er beregnet for profesjonell bruk i monteringsteknikk.
Teknisk informasjon
  • Materiale i henhold til standard 0
  • Gjengeretning - høyre
  • Materiale - stål, forsinket
  • - Pris per forpakning
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Gjenge x diameter x lengde
Klemområde
Tiltrekkingsmoment
Gjengebruddstyrke
Skjærstyrke
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenge x diameter x lengde Klemområde Tiltrekkingsmoment Gjengebruddstyrke Skjærstyrke VE Pris eksl. moms
9286x6420095 M4x6x13 mm 2,5-4,5 mm 3 Nm 8.000 N 1.500 N 500 stk.
NOK 1.420,00
(NOK 2,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420052 M4x6x11 mm 0,25-3 mm 3 Nm 8.000 N 1.500 N 500 stk.
NOK 1.300,00
(NOK 2,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420214 M5x7x13,5 mm 2,5-5 mm 8 Nm 11.500 N 2.200 N 500 stk.
NOK 1.580,00
(NOK 3,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420176 M5x7x11,5 mm 0,25-3,5 mm 8 Nm 11.500 N 2.200 N 500 stk.
NOK 1.460,00
(NOK 2,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420273 M6x9x15,5 mm 0,25-3,5 mm 12 Nm 18.000 N 3.900 N 250 stk.
NOK 1.030,00
(NOK 4,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420338 M6x9x18 mm 3-5,5 mm 12 Nm 18.000 N 5.100 N 250 stk.
NOK 1.130,00
(NOK 4,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420340 M6x9x21 mm 5,5-8 mm 12 Nm 18.000 N 3.900 N 200 stk.
NOK 970,00
(NOK 4,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420343 M6x9x24,5 mm 8-11 mm 12 Nm 18.000 N 3.900 N 200 stk.
NOK 1.000,00
(NOK 5,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420434 M8x11x25,5 mm 9-12 mm 30 Nm 28.000 N 5.100 N 100 stk.
NOK 632,00
(NOK 6,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420430 M8x11x21,5 mm 6-9 mm 30 Nm 28.000 N 5.100 N 100 stk.
NOK 602,00
(NOK 6,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420397 M8x11x17 mm 0,25-3,5 mm 30 Nm 28.000 N 5.100 N 100 stk.
NOK 549,00
(NOK 5,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420427 M8x11x20 mm 3-6 mm 30 Nm 28.000 N 5.100 N 100 stk.
NOK 596,00
(NOK 5,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420524 M10x12x20,5 mm 3-6 mm 38 Nm 30.000 N 6.000 N 100 stk.
NOK 694,00
(NOK 6,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9286x6420494 M10x12x17,5 mm 0,25-3,5 mm 38 Nm 30.000 N 6.000 N 100 stk.
NOK 660,00
(NOK 6,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Blindnagleinnsats, Blindnagleinnsats stål, Blindnagleinnsats flatt hode, Blindnagleinnsats i henhold til standard 0, Blindnagleinnsats stål riflet, Blindnagleinnsats GESIPA, Blindnagleinnsats, Blindnagleinnsatser, Blindnagleinnsatser stål, Blindnagleinnsatser flatt hode, Blindnagleinnsatser stål forsinket, Blindnagleinnsatser i henhold til standard 0, Blindnagleinnsatser stål riflet, Blindnagleinnsatser GESIPA, Blindnagleinnsats, Blindnagleinnsatser, Blindnagleinnsatser M4, Blindnagleinnsatser M5, Blindnagleinnsatser M6, Blindnagleinnsatser M8, Blindnagleinnsatser M10, 6420494 GESIPA, 6420524 GESIPA, 6420430 GESIPA, 6420434 GESIPA, 6420397 GESIPA, 6420427 GESIPA, 6420340 GESIPA, 6420343 GESIPA, 6420273 GESIPA, 6420338 GESIPA, 6420176 GESIPA, 6420214 GESIPA, 6420052 GESIPA, 6420095GESIPA, Blindnagleinnsatser M5x7x13, 5 mm, Blindnagleinnsatser M4x6x11 mm, Blindnagleinnsatser M4x6x13 mm, Blindnagleinnsatser M5x7x11, 5 mm, Blindnagleinnsatser M6x9x18 mm, Blindnagleinnsatser M6x9x15, 5mm, Blindnagleinnsatser M6x9x24, 5 mm, Blindnagleinnsatser M6x9x21 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x20 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x17 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x21, 5 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x22, 5 mm, Blindnagleinnsatser M10x12x17, 5 mm, Blindnagleinnsatser M10x12x20, 5 mm