Blindnagleinnsatser (blindnietmuttere) GESIPA® - stål, riflet - flatt hode - pris per forpakning

Bruksområde
  • Blindnagleinnsatser gjør det mulig å etablere gjenger i tynne eller mindre solide komponenter.
  • I tillegg er de spesielt egnet for innfesting av gjenger i hule profiler eller andre komponenter med begrenset tilgang fra begge sider, samt i komponenter som allerede er overflatebehandlet.
  • I tillegg til selve effekten med å etablere gjenger, kan blindnagleinnsatsen også brukes til nagling.
Beskrivelse
  • Blindnagleinnsatsene er beregnet for profesjonell bruk i monteringsteknikk.
Teknisk informasjon
  • Materiale i henhold til standard 0
  • Gjengeretning - høyre
  • Materiale - stål, forsinket
  • - Pris per forpakning
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Gjenge x diameter x lengde
Klemområde
Tiltrekkingsmoment
Gjengebruddstyrke
Skjærstyrke
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9286x6420095
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM4x6x13 mm
Klemområde2,5-4,5 mm
Tiltrekkingsmoment3 Nm
Gjengebruddstyrke8.000 N
Skjærstyrke1.500 N
VE500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.420,00
(NOK 2,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420052
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM4x6x11 mm
Klemområde0,25-3 mm
Tiltrekkingsmoment3 Nm
Gjengebruddstyrke8.000 N
Skjærstyrke1.500 N
VE500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.300,00
(NOK 2,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420214
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM5x7x13,5 mm
Klemområde2,5-5 mm
Tiltrekkingsmoment8 Nm
Gjengebruddstyrke11.500 N
Skjærstyrke2.200 N
VE500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.580,00
(NOK 3,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420176
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM5x7x11,5 mm
Klemområde0,25-3,5 mm
Tiltrekkingsmoment8 Nm
Gjengebruddstyrke11.500 N
Skjærstyrke2.200 N
VE500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.460,00
(NOK 2,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420273
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM6x9x15,5 mm
Klemområde0,25-3,5 mm
Tiltrekkingsmoment12 Nm
Gjengebruddstyrke18.000 N
Skjærstyrke3.900 N
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.030,00
(NOK 4,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420338
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM6x9x18 mm
Klemområde3-5,5 mm
Tiltrekkingsmoment12 Nm
Gjengebruddstyrke18.000 N
Skjærstyrke5.100 N
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.130,00
(NOK 4,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420340
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM6x9x21 mm
Klemområde5,5-8 mm
Tiltrekkingsmoment12 Nm
Gjengebruddstyrke18.000 N
Skjærstyrke3.900 N
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 970,00
(NOK 4,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 4 uker
Artikkelnummer: 9286x6420343
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM6x9x24,5 mm
Klemområde8-11 mm
Tiltrekkingsmoment12 Nm
Gjengebruddstyrke18.000 N
Skjærstyrke3.900 N
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.000,00
(NOK 5,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 9286x6420434
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM8x11x25,5 mm
Klemområde9-12 mm
Tiltrekkingsmoment30 Nm
Gjengebruddstyrke28.000 N
Skjærstyrke5.100 N
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 632,00
(NOK 6,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420430
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM8x11x21,5 mm
Klemområde6-9 mm
Tiltrekkingsmoment30 Nm
Gjengebruddstyrke28.000 N
Skjærstyrke5.100 N
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 602,00
(NOK 6,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420397
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM8x11x17 mm
Klemområde0,25-3,5 mm
Tiltrekkingsmoment30 Nm
Gjengebruddstyrke28.000 N
Skjærstyrke5.100 N
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 549,00
(NOK 5,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420427
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM8x11x20 mm
Klemområde3-6 mm
Tiltrekkingsmoment30 Nm
Gjengebruddstyrke28.000 N
Skjærstyrke5.100 N
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 596,00
(NOK 5,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420524
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM10x12x20,5 mm
Klemområde3-6 mm
Tiltrekkingsmoment38 Nm
Gjengebruddstyrke30.000 N
Skjærstyrke6.000 N
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 694,00
(NOK 6,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9286x6420494
Utføring
Gjenge x diameter x lengdeM10x12x17,5 mm
Klemområde0,25-3,5 mm
Tiltrekkingsmoment38 Nm
Gjengebruddstyrke30.000 N
Skjærstyrke6.000 N
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 660,00
(NOK 6,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Blindnagleinnsats, Blindnagleinnsats stål, Blindnagleinnsats flatt hode, Blindnagleinnsats i henhold til standard 0, Blindnagleinnsats stål riflet, Blindnagleinnsats GESIPA, Blindnagleinnsats, Blindnagleinnsatser, Blindnagleinnsatser stål, Blindnagleinnsatser flatt hode, Blindnagleinnsatser stål forsinket, Blindnagleinnsatser i henhold til standard 0, Blindnagleinnsatser stål riflet, Blindnagleinnsatser GESIPA, Blindnagleinnsats, Blindnagleinnsatser, Blindnagleinnsatser M4, Blindnagleinnsatser M5, Blindnagleinnsatser M6, Blindnagleinnsatser M8, Blindnagleinnsatser M10, 6420494 GESIPA, 6420524 GESIPA, 6420430 GESIPA, 6420434 GESIPA, 6420397 GESIPA, 6420427 GESIPA, 6420340 GESIPA, 6420343 GESIPA, 6420273 GESIPA, 6420338 GESIPA, 6420176 GESIPA, 6420214 GESIPA, 6420052 GESIPA, 6420095GESIPA, Blindnagleinnsatser M5x7x13, 5 mm, Blindnagleinnsatser M4x6x11 mm, Blindnagleinnsatser M4x6x13 mm, Blindnagleinnsatser M5x7x11, 5 mm, Blindnagleinnsatser M6x9x18 mm, Blindnagleinnsatser M6x9x15, 5mm, Blindnagleinnsatser M6x9x24, 5 mm, Blindnagleinnsatser M6x9x21 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x20 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x17 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x21, 5 mm, Blindnagleinnsatser M8x11x22, 5 mm, Blindnagleinnsatser M10x12x17, 5 mm, Blindnagleinnsatser M10x12x20, 5 mm