Borrelrondeller PVKR- PFERD POLIVLIES® - Diameter 115 til 180 mm - Kornstørrelse 100 til 240 - Pk 10 stk. - Pris per pk.

Bruksområde
  • Borrelrondellene egner seg til finsliping av store flater, fjerning av anløpsfarger, rengjøring, avgrader, oppruing, trinnvis finsliping, lett pussing av sveisesømmer og til finisharbeid, spesielt på arbeidsstykker av rustfritt stål (INOX). Slipeskivene er også egnet for andre materialer, som f.eks. bronse, titan, aluminium, messing og mye mer.
Beskrivelse
  • Borrelrondellene er tilgjengelige i tre ulike kornstørrelser, og oppnår sin beste ytelse ved en kutthastighet på 15 til 20 m/s.
  • Takket være et forhåndsstanset hull kan borrelrondellen sentreres optimalt og brukes på forskjellige støttetallerkener.
  • Borrelskiven skal brukes sammen med PFERD POLIVLIES borrelrondellholdere; disse må bestilles separat og følger ikke med i leveransen.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må ikke den maksimalt tillatte hastigheten overskrides. Borrelrondellene kan brukes med en vinkelsliper eller batteridrevet vinkelsliper.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - Korund A
  • Diameter - 115 til 180 mm
  • Kornstørrelse - 100 til 240
  • Anbefalt turtall - 2200 til 3300 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 3500 til 5300 min-¹
  • Kutthastighet på 15–20 m/s
  • Vinkelsliper - M14-feste
  • Pk - 10 stk.
  • Pris per pk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342871318
Utføring
BetegnelsePVKR 115 A 240 F
Diameter115 mm
Kornstørrelse240
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 577,00
(NOK 57,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871310
Utføring
BetegnelsePVKR 115 A 180 M
Diameter115 mm
Kornstørrelse180
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 610,00
(NOK 61,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871418
Utføring
BetegnelsePVKR 125 A 240 F
Diameter125 mm
Kornstørrelse240
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 643,00
(NOK 64,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871306
Utføring
BetegnelsePVKR 115 A 100 G
Diameter115 mm
Kornstørrelse100
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 655,00
(NOK 65,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871410
Utføring
BetegnelsePVKR 125 A 180 M
Diameter125 mm
Kornstørrelse180
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 678,00
(NOK 67,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871406
Utføring
BetegnelsePVKR 125 A 100 G
Diameter125 mm
Kornstørrelse100
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 732,00
(NOK 73,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871618
Utføring
BetegnelsePVKR 178 A 240 F
Diameter178 mm
Kornstørrelse240
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.110,00
(NOK 111,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871610
Utføring
BetegnelsePVKR 178 A 180 M
Diameter178 mm
Kornstørrelse180
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 117,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342871606
Utføring
BetegnelsePVKR 178 A 100 G
Diameter178 mm
Kornstørrelse100
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.270,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Borrelskive, Borrelskiver, Borrel-skive, Borrel-skiver, Borrel skive, Borrel skiver, PFERD borrelskive, PFERD borrelrondell, Borrelrondeller, Borrelrondell, Borrel-rondell, Borrel-rondeller, Borrel rondeller, Borrel rondell, Borrel, Borrelholder, grov, fin, middels, Borrelskive grov, Borrelskive middels, Borrelskive fin, finsliping, anløpsfarge, rengjøring, pussing, finisharbeid, rustfritt stål, rustfritt stål (INOX), INOX, bearbeiding av rustfritt stål, PFERD POLIVLIES®, PFERD, PPFERD POLIVLIES Klett-skive, PFERD POLIVLIES® borrelskive