Borrelrondeller PVKR- PFERD POLIVLIES® - Diameter 115 til 180 mm - Kornstørrelse 100 til 240 - Pk 10 stk. - Pris per pk.

Bruksområde
  • Borrelrondellene egner seg til finsliping av store flater, fjerning av anløpsfarger, rengjøring, avgrader, oppruing, trinnvis finsliping, lett pussing av sveisesømmer og til finisharbeid, spesielt på arbeidsstykker av rustfritt stål (INOX). Slipeskivene er også egnet for andre materialer, som f.eks. bronse, titan, aluminium, messing og mye mer.
Beskrivelse
  • Borrelrondellene er tilgjengelige i tre ulike kornstørrelser, og oppnår sin beste ytelse ved en kutthastighet på 15 til 20 m/s.
  • Takket være et forhåndsstanset hull kan borrelrondellen sentreres optimalt og brukes på forskjellige støttetallerkener.
  • Borrelskiven skal brukes sammen med PFERD POLIVLIES borrelrondellholdere; disse må bestilles separat og følger ikke med i leveransen.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må ikke den maksimalt tillatte hastigheten overskrides. Borrelrondellene kan brukes med en vinkelsliper eller batteridrevet vinkelsliper.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - Korund A
  • Diameter - 115 til 180 mm
  • Kornstørrelse - 100 til 240
  • Anbefalt turtall - 2200 til 3300 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 3500 til 5300 min-¹
  • Kutthastighet på 15–20 m/s
  • Vinkelsliper - M14-feste
  • Pk - 10 stk.
  • Pris per pk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Kornstørrelse VE Pris eksl. moms
658342871318 PVKR 115 A 240 F 115 mm 240 10 stk.
NOK 577,00
(NOK 57,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871310 PVKR 115 A 180 M 115 mm 180 10 stk.
NOK 610,00
(NOK 61,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871418 PVKR 125 A 240 F 125 mm 240 10 stk.
NOK 643,00
(NOK 64,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871306 PVKR 115 A 100 G 115 mm 100 10 stk.
NOK 655,00
(NOK 65,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871410 PVKR 125 A 180 M 125 mm 180 10 stk.
NOK 678,00
(NOK 67,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871406 PVKR 125 A 100 G 125 mm 100 10 stk.
NOK 732,00
(NOK 73,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871618 PVKR 178 A 240 F 178 mm 240 10 stk.
NOK 1.110,00
(NOK 111,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871610 PVKR 178 A 180 M 178 mm 180 10 stk.
NOK 1.170,00
(NOK 117,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342871606 PVKR 178 A 100 G 178 mm 100 10 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Borrelskive, Borrelskiver, Borrel-skive, Borrel-skiver, Borrel skive, Borrel skiver, PFERD borrelskive, PFERD borrelrondell, Borrelrondeller, Borrelrondell, Borrel-rondell, Borrel-rondeller, Borrel rondeller, Borrel rondell, Borrel, Borrelholder, grov, fin, middels, Borrelskive grov, Borrelskive middels, Borrelskive fin, finsliping, anløpsfarge, rengjøring, pussing, finisharbeid, rustfritt stål, rustfritt stål (INOX), INOX, bearbeiding av rustfritt stål, PFERD POLIVLIES®, PFERD, PPFERD POLIVLIES Klett-skive, PFERD POLIVLIES® borrelskive