Bøyleklemme for samleskinne - mål 12 x 5 mm

Bruksområde
  • Bøyleklemme for samleskinne
Beskrivelse
  • Bøyleklemme
Teknisk informasjon
  • Mål - 12 x 5 mm
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Tverrsnitt i mm²
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 381257197160
Utføring
Tverrsnitt i mm²16 mm²
Forpakningsenhet10 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 10 (= NOK 571,00)
Artikkelnummer: 381257197350
Utføring
Tverrsnitt i mm²35 mm²
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 98,80
(NOK 9,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 381257197500
Utføring
Tverrsnitt i mm²50 mm²
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 114,00
(NOK 11,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 16 uker
Artikkelnummer: 381257197700
Utføring
Tverrsnitt i mm²70 mm²
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 171,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 381257197120
Utføring
Tverrsnitt i mm²120 mm²
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 260,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 381257197170
Utføring
Tverrsnitt i mm²Bøyleklemme-deksel for 16 mm²
Forpakningsenhet50 stk.
NOK 247,00
(NOK 4,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 10 uker
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Bøyleklemme, Samleskinneklemme, Bøyleklemmer