Bøyleklemme for samleskinne - mål 12 x 5 mm

Bruksområde
  • Bøyleklemme for samleskinne
Beskrivelse
  • Bøyleklemme
Teknisk informasjon
  • Mål - 12 x 5 mm
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Tverrsnitt i mm²
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Tverrsnitt i mm² Forpakningsenhet Pris eksl. moms
381257197160 16 mm² 10 stk.
Minimum antall: 10 (= NOK 571,00)
381257197350 35 mm² 10 stk.
NOK 98,80
(NOK 9,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
381257197500 50 mm² 10 stk.
NOK 114,00
(NOK 11,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
381257197700 70 mm² 10 stk.
NOK 171,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
381257197120 120 mm² 10 stk.
NOK 260,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
381257197170 Bøyleklemme-deksel for 16 mm² 50 stk.
NOK 247,00
(NOK 4,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Bøyleklemme, Samleskinneklemme, Bøyleklemmer