Brannkarabinkrok - galvanisert stål eller rustfritt stål (V2A) - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Brannkarabinkroken egner seg for industri, håndverk og hobbybruk.
Beskrivelse
  • Karabinkrokene er ikke egnet for personlig sikring.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål eller rustfritt stål (V2A)
  • Pris per forpakningsenhet
  • ulike utførelser
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Type
A
B1/B2
C
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9067xx662338
Utføring
Typegalvanisert
A50 mm
B1/B27/ 5 mm
C5 mm
VE10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 107,00
(NOK 10,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662346
Utføring
Typegalvanisert
A60 mm
B1/B28/ 6 mm
C6 mm
VE5 stk., selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 77,30
(NOK 15,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662352
Utføring
Typegalvanisert
A80 mm
B1/B212/ 9 mm
C8 mm
VE5 stk., selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 93,70
(NOK 18,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662369
Utføring
Typegalvanisert
A100 mm
B1/B215/ 11 mm
C10 mm
VE5 stk., selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 128,00
(NOK 25,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662376
Utføring
Typegalvanisert
A120 mm
B1/B216/ 12 mm
C11 mm
VE5 stk., selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 150,00
(NOK 30,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658942
Utføring
Typegalvanisert
A50 mm
B1/B27/ 5 mm
C5 mm
VE40 stk. (5 x 8 stk., i storpakning)
Produktsikkerhet
NOK 428,00
(NOK 10,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658928
Utføring
Typegalvanisert
A60 mm
B1/B28/ 6 mm
C6 mm
VE40 stk. (5 x 8 stk., i storpakning)
Produktsikkerhet
NOK 628,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx668904
Utføring
Typegalvanisert
A80 mm
B1/B212/ 9 mm
C8 mm
VE30 stk. (5 x 6 stk., i storpakning)
Produktsikkerhet
NOK 562,00
(NOK 18,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658959
Utføring
Typegalvanisert
A50 mm
B1/B27/ 5 mm
C5 mm
VE100 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 467,00
(NOK 4,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658935
Utføring
Typegalvanisert
A60 mm
B1/B28/ 6 mm
C6 mm
VE50 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 323,00
(NOK 6,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658911
Utføring
Typegalvanisert
A80 mm
B1/B212/ 9 mm
C8 mm
VE50 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 485,00
(NOK 9,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658898
Utføring
Typegalvanisert
A100 mm
B1/B215/ 11 mm
C10 mm
VE25 stk., i salgspakning
Produktsikkerhet
NOK 426,00
(NOK 17,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658874
Utføring
Typegalvanisert
A120 mm
B1/B216/ 12 mm
C11 mm
VE25 stk., i salgspakning
Produktsikkerhet
NOK 643,00
(NOK 128,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664691
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A50 mm
B1/B28/ 5,5 mm
C5 mm
VE10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 321,00
(NOK 32,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664707
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A80 mm
B1/B28,5/ 6,5 mm
C6 mm
VE10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 375,00
(NOK 37,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664714
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A70 mm
B1/B210/ 7,5 mm
C7 mm
VE5 stk., selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 257,00
(NOK 51,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664721
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A80 mm
B1/B211,5/ 7,5 mm
C8 mm
VE5 stk., selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 309,00
(NOK 61,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658881
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A100 mm
B1/B216/ 11 mm
C10 mm
VE5 stk., selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 543,00
(NOK 108,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Karabinkrok, Karabinkrok, Brannkarabinkrok, Brannkarabinkrok, Brannkarabinkrok, Karabinkrok galvanisert, Karabinkrok rustfritt stål, Brannkarabinkrok rustfritt stål, 007900211AV Vormann, 007900212AV Vormann, 007900213AV Vormann, 007900214AV Vormann, 007900215AV Vormann, 007900211G Vormann, 007900212G Vormann, 007900213G Vormann, 007900211HP Vormann, 007900212HP Vormann, 007900213HP Vormann, 007900214HP Vormann, 007900215HP Vormann, 007900794AV Vormann, 007900795AV Vormann, 007900796AV Vormann, 007900797AV Vormann, 007900798AV Vormann, Vormann, Sikkerhetskarabinkrok, Karabinkrok, Karabinkrok