Brannkarabinkrok - galvanisert stål eller rustfritt stål (V2A) - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Brannkarabinkroken egner seg for industri, håndverk og hobbybruk.
Beskrivelse
  • Karabinkrokene er ikke egnet for personlig sikring.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål eller rustfritt stål (V2A)
  • Pris per forpakningsenhet
  • ulike utførelser
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Type
A
B1/B2
C
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A B1/B2 C VE Pris eksl. moms
9067xx662338 galvanisert 50 mm 7/ 5 mm 5 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakning)
NOK 107,00
(NOK 10,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662346 galvanisert 60 mm 8/ 6 mm 6 mm 5 stk., selvbetjeningspakning
NOK 77,30
(NOK 15,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662352 galvanisert 80 mm 12/ 9 mm 8 mm 5 stk., selvbetjeningspakning
NOK 93,70
(NOK 18,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662369 galvanisert 100 mm 15/ 11 mm 10 mm 5 stk., selvbetjeningspakning
NOK 128,00
(NOK 25,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662376 galvanisert 120 mm 16/ 12 mm 11 mm 5 stk., selvbetjeningspakning
NOK 150,00
(NOK 30,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658942 galvanisert 50 mm 7/ 5 mm 5 mm 40 stk. (5 x 8 stk., i storpakning)
NOK 428,00
(NOK 10,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658928 galvanisert 60 mm 8/ 6 mm 6 mm 40 stk. (5 x 8 stk., i storpakning)
NOK 628,00
(NOK 15,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx668904 galvanisert 80 mm 12/ 9 mm 8 mm 30 stk. (5 x 6 stk., i storpakning)
NOK 562,00
(NOK 18,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658959 galvanisert 50 mm 7/ 5 mm 5 mm 100 stk., i håndverkspakning
NOK 467,00
(NOK 4,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658935 galvanisert 60 mm 8/ 6 mm 6 mm 50 stk., i håndverkspakning
NOK 323,00
(NOK 6,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658911 galvanisert 80 mm 12/ 9 mm 8 mm 50 stk., i håndverkspakning
NOK 485,00
(NOK 9,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658898 galvanisert 100 mm 15/ 11 mm 10 mm 25 stk., i salgspakning
NOK 426,00
(NOK 17,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658874 galvanisert 120 mm 16/ 12 mm 11 mm 25 stk., i salgspakning
NOK 643,00
(NOK 128,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx664691 Rustfritt stål (V2A) 50 mm 8/ 5,5 mm 5 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakning)
NOK 321,00
(NOK 32,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx664707 Rustfritt stål (V2A) 80 mm 8,5/ 6,5 mm 6 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakning)
NOK 375,00
(NOK 37,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx664714 Rustfritt stål (V2A) 70 mm 10/ 7,5 mm 7 mm 5 stk., selvbetjeningspakning
NOK 257,00
(NOK 51,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx664721 Rustfritt stål (V2A) 80 mm 11,5/ 7,5 mm 8 mm 5 stk., selvbetjeningspakning
NOK 309,00
(NOK 61,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658881 Rustfritt stål (V2A) 100 mm 16/ 11 mm 10 mm 5 stk., selvbetjeningspakning
NOK 543,00
(NOK 108,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Karabinkrok, Karabinkrok, Brannkarabinkrok, Brannkarabinkrok, Brannkarabinkrok, Karabinkrok galvanisert, Karabinkrok rustfritt stål, Brannkarabinkrok rustfritt stål, 007900211AV Vormann, 007900212AV Vormann, 007900213AV Vormann, 007900214AV Vormann, 007900215AV Vormann, 007900211G Vormann, 007900212G Vormann, 007900213G Vormann, 007900211HP Vormann, 007900212HP Vormann, 007900213HP Vormann, 007900214HP Vormann, 007900215HP Vormann, 007900794AV Vormann, 007900795AV Vormann, 007900796AV Vormann, 007900797AV Vormann, 007900798AV Vormann, Vormann, Sikkerhetskarabinkrok, Karabinkrok, Karabinkrok