Bredvinkel - forsenket på begge sider - materialtykkelse 2 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Bredvinkelen er egnet for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • Bredvinkelen er forsenket på begge sider.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Type
Benlengde A x bredde B
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type Benlengde A x bredde B Skruehull VE Pris eksl. moms
38245x200141 galvanisert 30 x 30 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 197,00
(NOK 3,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200158 galvanisert 40 x 40 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 247,00
(NOK 4,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201933 galvanisert 50 x 50 mm 6 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 461,00
(NOK 9,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200165 galvanisert 60 x 60 mm 8 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 250,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190039 brun 30 x 30 mm 4 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 211,00
(NOK 10,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190053 brun 40 x 40 mm 4 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 250,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190077 brun 60 x 60 mm 8 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 428,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190046 hvit 30 x 30 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 526,00
(NOK 10,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245y200158 hvit 40 x 40 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 625,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190734 hvit 60 x 60 mm 8 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 428,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201957 galvanisert 30 x 30 mm 4 (Ø 3,5 mm) 72 stk. (6 x 12 stk., i PROFI-PACK)
NOK 262,00
(NOK 3,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201964 galvanisert 40 x 40 mm 4 (Ø 3,5 mm) 48 stk. (4 x 12 stk., i PROFI-PACK)
NOK 211,00
(NOK 4,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180641 Rustfritt stål (V2A) 30 x 30 mm 4 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 388,00
(NOK 19,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180603 Rustfritt stål (V2A) 40 x 40 mm 4 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 546,00
(NOK 27,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Bredvinkel, Stolvinkel, Bredvinkel forsenket på begge sider, Bredvinkel Vormann, Bredvinkel galvanisert, Bredvinkel brun, Bredvinkel hvit, Bredvinkel rustfritt stål, Bredvinkel rustfritt stål (syrefast), Bredvinkel PROFI-PACK, 000177030Z Vormann, 000177040Z Vormann, 000177050Z Vormann, 000177060Z Vormann, 000177030B Vormann, 000177040B Vormann, 000177060B Vormann, 000177030W Vormann, 000177040W Vormann, 000177060W Vormann, 000177030ZP Vormann, 000177040ZP Vormann, 010177030 Vormann, 010177040 Vormann, Vormann, Bærevinkel, Hjørnevinkel, Stålvinkel