Bredvinkel - forsenket på begge sider - materialtykkelse 2 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Bredvinkelen er egnet for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • Bredvinkelen er forsenket på begge sider.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Type
Benlengde A x bredde B
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x200141
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B30 x 30 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 197,00
(NOK 3,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200158
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B40 x 40 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 247,00
(NOK 4,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201933
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B50 x 50 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 461,00
(NOK 9,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200165
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B60 x 60 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 250,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190039
Utføring
Typebrun
Benlengde A x bredde B30 x 30 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 10,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190053
Utføring
Typebrun
Benlengde A x bredde B40 x 40 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 250,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190077
Utføring
Typebrun
Benlengde A x bredde B60 x 60 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 428,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190046
Utføring
Typehvit
Benlengde A x bredde B30 x 30 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 526,00
(NOK 10,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245y200158
Utføring
Typehvit
Benlengde A x bredde B40 x 40 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 625,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190734
Utføring
Typehvit
Benlengde A x bredde B60 x 60 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 428,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201957
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B30 x 30 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE72 stk. (6 x 12 stk., i PROFI-PACK)
Produktsikkerhet
NOK 262,00
(NOK 3,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201964
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B40 x 40 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE48 stk. (4 x 12 stk., i PROFI-PACK)
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 4,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180641
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x bredde B30 x 30 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 388,00
(NOK 19,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180603
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x bredde B40 x 40 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 546,00
(NOK 27,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Bredvinkel, Stolvinkel, Bredvinkel forsenket på begge sider, Bredvinkel Vormann, Bredvinkel galvanisert, Bredvinkel brun, Bredvinkel hvit, Bredvinkel rustfritt stål, Bredvinkel rustfritt stål (syrefast), Bredvinkel PROFI-PACK, 000177030Z Vormann, 000177040Z Vormann, 000177050Z Vormann, 000177060Z Vormann, 000177030B Vormann, 000177040B Vormann, 000177060B Vormann, 000177030W Vormann, 000177040W Vormann, 000177060W Vormann, 000177030ZP Vormann, 000177040ZP Vormann, 010177030 Vormann, 010177040 Vormann, Vormann, Bærevinkel, Hjørnevinkel, Stålvinkel