COVER QUICK UV-folie - bredde 30 til 270 cm - lengde 16 til 25 m - forpakningsenhet (VE) 5 og 10 stk. - pris per VE - med tynn lerretstape

Bruksområde
  • COVER QUICK UV-folien brukes på glatte underlag inne og ute.
Beskrivelse
  • COVER QUICK UV-folien er utstyrt med tynn, robust lerretstape med middels klebeevne. Folien er UV-bestandig i opptil 3 dager, og den gir flate puss- og malingskanter.
Teknisk informasjon
  • Bredde - 30 til 270 cm
  • Lengde - 16 til 25 m
  • VE - 5 og 10 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Pris per VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde VE Pris per VE Pris eksl. moms
28-489418 180 cm 5 stk. Pris per VE
NOK 635,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489421 210 cm 5 stk. Pris per VE
NOK 458,00
(NOK 91,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489610 30 cm 10 stk. Pris per VE
NOK 772,00
(NOK 77,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489620 55 cm 10 stk. Pris per VE
NOK 796,00
(NOK 79,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489720 140 cm 5 stk. Pris per VE
NOK 522,00
(NOK 104,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489730 110 cm 5 stk. Pris per VE
NOK 391,00
(NOK 78,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489427 270 cm 5 stk. Pris per VE
NOK 919,00
(NOK 183,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, UV-bestandig dekkfolie, Dekkfolie Cover Quick, Cover Quick, Folie, Dekkfolie, PE-folie, UV-folie, Folie med tape