COVER QUICK UVX-folie - bredde 30 til 240 cm - lengde 16 m - forpakning 5 og 10 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • COVER QUICK UVX-folie brukes til maskering av rue underlag innendørs og utendørs.
Beskrivelse
  • COVER QUICK UVX-folie er utstyrt med tykk, robust lerretstape med høy klebeevne, og den er i tillegg UV-bestandig i opptil 3 uker.
Teknisk informasjon
  • med tykk lerretstape
  • Bredde - 30 til 240 cm
  • Lengde - 16 m
  • Forpakning - 5 og 10 stk.
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Pris per stk.
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde VE Pris per stk. Pris eksl. moms
28-489500 30 cm 10 stk. Pris per forpakning
NOK 459,00
(NOK 45,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489520 110 cm 10 stk. Pris per forpakning
NOK 689,00
(NOK 68,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489530 140 cm 10 stk. Pris per forpakning
NOK 640,00
(NOK 64,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489560 180 cm 5 stk. Pris per forpakning
NOK 345,00
(NOK 69,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-489510 55 cm 10 stk. Pris per forpakning
NOK 492,00
(NOK 49,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
28-4889540 210 cm 5 stk. Pris per forpakning
NOK 468,00
(NOK 93,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
428-489550 240 cm 5 stk. Pris per forpakning
NOK 493,00
(NOK 98,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Dekkemateriale, Beskyttelsesfolie, Beskyttelsesfolier, Overflatebeskyttelse, PE-film, PE-folie, PE-folier, Dekke, Folie, Gulvbelegg, Maskering, Adskillelse