COVER QUICK UVX-folie - bredde 30 til 240 cm - lengde 16 m - forpakning 5 og 10 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • COVER QUICK UVX-folie brukes til maskering av rue underlag innendørs og utendørs.
Beskrivelse
  • COVER QUICK UVX-folie er utstyrt med tykk, robust lerretstape med høy klebeevne, og den er i tillegg UV-bestandig i opptil 3 uker.
Teknisk informasjon
  • med tykk lerretstape
  • Bredde - 30 til 240 cm
  • Lengde - 16 m
  • Forpakning - 5 og 10 stk.
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Pris per stk.
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 28-489500
Utføring
Bredde30 cm
VE10 stk.
Pris per stk.Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 459,00
(NOK 45,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 28-489520
Utføring
Bredde110 cm
VE10 stk.
Pris per stk.Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 689,00
(NOK 68,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 28-489530
Utføring
Bredde140 cm
VE10 stk.
Pris per stk.Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 640,00
(NOK 64,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 28-489560
Utføring
Bredde180 cm
VE5 stk.
Pris per stk.Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 69,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 28-489510
Utføring
Bredde55 cm
VE10 stk.
Pris per stk.Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 492,00
(NOK 49,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 28-4889540
Utføring
Bredde210 cm
VE5 stk.
Pris per stk.Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 468,00
(NOK 93,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 428-489550
Utføring
Bredde240 cm
VE5 stk.
Pris per stk.Pris per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 98,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Dekkemateriale, Beskyttelsesfolie, Beskyttelsesfolier, Overflatebeskyttelse, PE-film, PE-folie, PE-folier, Dekke, Folie, Gulvbelegg, Maskering, Adskillelse