DENSORB Absorpsjonsmatter Economy Single - light - Universal-utførelse - pris per enhet

Bruksområde
  • Absorpsjonsmattene er ideelle for universell bruk i verksted og produksjon, for eksempel som underlag ved rengjøring, reparasjon eller vedlikehold.
Beskrivelse
  • Det ekstremt absorberende fiberduken er laget av polypropylen (PP) og er utstyrt med en åpen finfiberstruktur på begge sider for raskt å kunne absorbere lekkende væsker. Materialet har tykkelsen "light".
  • Absorpsjonsmattene med målene 40 x 50 cm er perforert i midten for enkel deling.
  • Den universelle absorpsjonsduken absorberer pålitelig nesten alle væsker takket være sin hydrofile utforming.
  • Absorpsjonsmattene har svært lav drypprisiko på grunn av god adhesjon mellom fiberoverflaten og den oppsugde væsken, og holder dermed gulvene pålitelig rene.
  • Høy stabilitet og lang holdbarhet sikres takket være den spesielle pregingen. Selv i mettet tilstand er mattene fremdeles rivefaste.
  • Takket være den mørkegrå fargen ser ikke mattene skitne ut selv etter langvarig bruk.
Teknisk informasjon
  • Bruksområde - Universal
  • Materialtykkelse - light
  • Kvalitet - Economy Single
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Mål
VE
Absorpsjonskapasitet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Mål VE Absorpsjonskapasitet Pris eksl. moms
905017558100 20 x 24 cm 200 stk. 38 liter/enhet
NOK 922,00
(NOK 4,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
905017788500 37 x 40 cm 200 stk. 118 liter/enhet
NOK 1.650,00
(NOK 8,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
905020792000 40 x 50 cm 100 stk. 80 liter/enhet
NOK 1.340,00
(NOK 13,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
905017501400 40 x 50 cm 200 stk. 160 liter/enhet
NOK 2.240,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: DENSORB absorberende midler, Absorpsjonsmatter, Matter, Rengjøringsutstyr, Rengjøring, Absorpsjonsduk, Absorpsjonsduker, Universal-utførelse, Universal-absorpsjonsduk, Universal, PP, Polypropylen, light, mørkegrå, denios