Diamant-Slipestift kuleform - kornstørrelse D126 galvanisk binding - forpakning 1 og 5 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Diamant-Slipestift PFERD
  • til gravering, sliping av konturer og avgrader
  • kan brukes til både tørr- og våtsliping
  • for hardmetall, glass, keramikk, porselen, slitasjebeskyttelseslag, ferritt, silisium, grafitt, elektrokull, duroplaster, glassfiberforsterket plast, ildfaste materialer, natur- og kunststein
Beskrivelse
  • Originalt kvalitetsprodukt fra PFERD
  • ettlags kornbelegg på en metallkropp
  • svært effektiv skjæreevne på grunn av beleggets type
  • nesten alle typer kroppsgeometrier kan belegges
  • fremragende levetid og profilholdbarhet
  • korte bearbeidingstider
  • reduksjon av uproduktive tidstap, da verktøyet sjeldnere må avrettes eller skiftes
  • lave slipetemperaturer
  • jevnt kvalitetsnivå over en mengde arbeidsstykker
Teknisk informasjon
  • Kornstørrelse - D 126 (middels fin korning)
  • Hode-Ø - 1 mm - 12 mm
  • Skaft-Ø 3 mm - 6 mm
  • Skaftlengde - 39 mm - 52 mm
  • Forpakning - 1 og 5 stk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Hode-Ø
Skaft-Ø x skaftlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652312258637
Utføring
BetegnelseDKU-A 1,0/3
Hode-ØØ1 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 44 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 852,00
(NOK 170,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312258699
Utføring
BetegnelseDKU-A 3,0/3
Hode-ØØ3 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 42 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.030,00
(NOK 206,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652312258729
Utføring
BetegnelseDKU-A 4,0/3
Hode-ØØ4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 41 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.150,00
(NOK 230,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312258668
Utføring
BetegnelseDKU-A 2,0/3
Hode-ØØ2 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 43 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.060,00
(NOK 212,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652312258750
Utføring
BetegnelseDKU-A 5,0/3
Hode-ØØ5 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 40 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.480,00
(NOK 296,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312258781
Utføring
BetegnelseDKU-N 6,0/3
Hode-ØØ6 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 39 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652312258842
Utføring
BetegnelseDKU-A 8,0/6
Hode-ØØ8 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6 mm x 52 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312258903
Utføring
BetegnelseDKU-A 10,0/6
Hode-ØØ10 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6 mm x 50 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312258965
Utføring
BetegnelseDKU-N 12,0/6
Hode-ØØ12 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6 mm x 48 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: diamantslipeverktøy, galvanisk binding, diamantslipestift, diamantsliping