Diamant-Slipestift kuleform - kornstørrelse D126 galvanisk binding - forpakning 1 og 5 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Diamant-Slipestift PFERD
  • til gravering, sliping av konturer og avgrader
  • kan brukes til både tørr- og våtsliping
  • for hardmetall, glass, keramikk, porselen, slitasjebeskyttelseslag, ferritt, silisium, grafitt, elektrokull, duroplaster, glassfiberforsterket plast, ildfaste materialer, natur- og kunststein
Beskrivelse
  • Originalt kvalitetsprodukt fra PFERD
  • ettlags kornbelegg på en metallkropp
  • svært effektiv skjæreevne på grunn av beleggets type
  • nesten alle typer kroppsgeometrier kan belegges
  • fremragende levetid og profilholdbarhet
  • korte bearbeidingstider
  • reduksjon av uproduktive tidstap, da verktøyet sjeldnere må avrettes eller skiftes
  • lave slipetemperaturer
  • jevnt kvalitetsnivå over en mengde arbeidsstykker
Teknisk informasjon
  • Kornstørrelse - D 126 (middels fin korning)
  • Hode-Ø - 1 mm - 12 mm
  • Skaft-Ø 3 mm - 6 mm
  • Skaftlengde - 39 mm - 52 mm
  • Forpakning - 1 og 5 stk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Hode-Ø
Skaft-Ø x skaftlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Hode-Ø Skaft-Ø x skaftlengde VE Pris eksl. moms
652312258637 DKU-A 1,0/3 Ø1 mm Ø3 mm x 44 mm 5 stk.
NOK 852,00
(NOK 170,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652312258699 DKU-A 3,0/3 Ø3 mm Ø3 mm x 42 mm 5 stk.
NOK 1.030,00
(NOK 206,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652312258729 DKU-A 4,0/3 Ø4 mm Ø3 mm x 41 mm 5 stk.
NOK 1.150,00
(NOK 230,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652312258668 DKU-A 2,0/3 Ø2 mm Ø3 mm x 43 mm 5 stk.
NOK 1.060,00
(NOK 212,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652312258750 DKU-A 5,0/3 Ø5 mm Ø3 mm x 40 mm 5 stk.
NOK 1.480,00
(NOK 296,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652312258781 DKU-N 6,0/3 Ø6 mm Ø3 mm x 39 mm 1 stk.
Produktsikkerhet
652312258842 DKU-A 8,0/6 Ø8 mm Ø6 mm x 52 mm 1 stk.
Produktsikkerhet
652312258903 DKU-A 10,0/6 Ø10 mm Ø6 mm x 50 mm 1 stk.
Produktsikkerhet
652312258965 DKU-N 12,0/6 Ø12 mm Ø6 mm x 48 mm 1 stk.
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: diamantslipeverktøy, galvanisk binding, diamantslipestift, diamantsliping