Ekspansjonsplugg S - Materiale nylon - Standard/dobbeltpakke - Lengde 20 til 90 mm - Forpakningsenhet 5 til 200 stk. - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Ekspansjonspluggen er spesielt egnet for bilderammer, lamper, lette hengeskap eller elektroinstallasjoner.
Beskrivelse
  • Ekspansjonspluggen er robust under montering og garanterer varig sikkerhet.
  • Siden pluggen bare ekspanderer i to retninger, kan man ved å rotere pluggen styre ekspansjonskreftene parallelt med kanten av byggematerialet.
  • Dette hindrer at byggematerialet sprekker opp ved montering nær kanten.
  • fischer ekspansjonsplugg S anbefales for innfesting i massive byggematerialer.
  • Den kan brukes til å feste bilderammer, lamper, lette hengeskap eller elektroinstallasjoner.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Utførelse
Nominell bor-Ø
Plugglengde
Bordybde
Sponplate-/treskruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Utførelse Nominell bor-Ø Plugglengde Bordybde Sponplate-/treskruer Forpakningsenhet Pris eksl. moms
928805010400 Standard 4 mm 20 mm 25 mm 2-3 mm 200 stk.
NOK 115,04
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,04
Produktsikkerhet Tilbehør
928805010500 Standard 5 mm 25 mm 35 mm 3-4 mm 100 stk.
NOK 59,70
(NOK 0,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,10
Produktsikkerhet Tilbehør
928805012400 Dobbeltpakke 5 mm 25 mm 35 mm 3-4 mm 200 stk.
NOK 115,04
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,04
Produktsikkerhet Tilbehør
928805010600 Standard 6 mm 30 mm 40 mm 4-5 mm 100 stk.
NOK 83,84
(NOK 0,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,94
Produktsikkerhet Tilbehør
928805012500 Dobbeltpakke 6 mm 30 mm 40 mm 4-5 mm 200 stk.
NOK 162,72
(NOK 0,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,72
Produktsikkerhet Tilbehør
9288050108 Standard 8 mm 40 mm 55 mm 4,5-6 mm 100 stk.
NOK 121,25
(NOK 1,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,25
Produktsikkerhet Tilbehør
928805012600 Dobbeltpakke 8 mm 40 mm 55 mm 4,5-6 mm 200 stk.
NOK 235,27
(NOK 1,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 8,27
Produktsikkerhet Tilbehør
928805011000 Standard 10 mm 50 mm 70 mm 6-8 mm 50 stk.
NOK 112,98
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,98
Produktsikkerhet Tilbehør
928805012700 Dobbeltpakke 10 mm 50 mm 70 mm 6-8 mm 100 stk.
NOK 220,73
(NOK 2,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,73
Produktsikkerhet Tilbehør
928805011200 Standard 12 mm 60 mm 80 mm 6-10 mm 25 stk.
NOK 86,12
(NOK 3,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,02
Produktsikkerhet Tilbehør
928805011400 Standard 14 mm 75 mm 90 mm 10-12 mm 20 stk.
NOK 125,42
(NOK 6,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,42
Produktsikkerhet Tilbehør
928805011600 Standard 16 mm 80 mm 100 mm 12 (1/2") 10 stk.
NOK 94,11
(NOK 9,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,31
Produktsikkerhet Tilbehør
928805012000 Standard 20 mm 90 mm 120 mm 16 mm 5 stk.
NOK 109,86
(NOK 21,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,86
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, elektro-fester, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, hulromsinnfesting, installasjonssystemer, sanitær-fester, sanitærinnfesting, ekspansjonsplugg s, ekspansjonsplugg, plugg, plastplugg