Ekspansjonsplugg S - Materiale nylon - Standard/dobbeltpakke - Lengde 20 til 90 mm - Forpakningsenhet 5 til 200 stk. - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Ekspansjonspluggen er spesielt egnet for bilderammer, lamper, lette hengeskap eller elektroinstallasjoner.
Beskrivelse
  • Ekspansjonspluggen er robust under montering og garanterer varig sikkerhet.
  • Siden pluggen bare ekspanderer i to retninger, kan man ved å rotere pluggen styre ekspansjonskreftene parallelt med kanten av byggematerialet.
  • Dette hindrer at byggematerialet sprekker opp ved montering nær kanten.
  • fischer ekspansjonsplugg S anbefales for innfesting i massive byggematerialer.
  • Den kan brukes til å feste bilderammer, lamper, lette hengeskap eller elektroinstallasjoner.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Utførelse
Nominell bor-Ø
Plugglengde
Bordybde
Sponplate-/treskruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928805010400
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø4 mm
Plugglengde20 mm
Bordybde25 mm
Sponplate-/treskruer2-3 mm
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 115,04
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,04
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805010500
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø5 mm
Plugglengde25 mm
Bordybde35 mm
Sponplate-/treskruer3-4 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 59,70
(NOK 0,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,10
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805012400
Utføring
UtførelseDobbeltpakke
Nominell bor-Ø5 mm
Plugglengde25 mm
Bordybde35 mm
Sponplate-/treskruer3-4 mm
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 115,04
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,04
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805010600
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø6 mm
Plugglengde30 mm
Bordybde40 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 83,84
(NOK 0,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,94
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928805012500
Utføring
UtførelseDobbeltpakke
Nominell bor-Ø6 mm
Plugglengde30 mm
Bordybde40 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 162,72
(NOK 0,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,72
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9288050108
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø8 mm
Plugglengde40 mm
Bordybde55 mm
Sponplate-/treskruer4,5-6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 121,25
(NOK 1,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805012600
Utføring
UtførelseDobbeltpakke
Nominell bor-Ø8 mm
Plugglengde40 mm
Bordybde55 mm
Sponplate-/treskruer4,5-6 mm
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 235,27
(NOK 1,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 8,27
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928805011000
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø10 mm
Plugglengde50 mm
Bordybde70 mm
Sponplate-/treskruer6-8 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 112,98
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,98
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805012700
Utføring
UtførelseDobbeltpakke
Nominell bor-Ø10 mm
Plugglengde50 mm
Bordybde70 mm
Sponplate-/treskruer6-8 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 220,73
(NOK 2,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805011200
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø12 mm
Plugglengde60 mm
Bordybde80 mm
Sponplate-/treskruer6-10 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 86,12
(NOK 3,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,02
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928805011400
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø14 mm
Plugglengde75 mm
Bordybde90 mm
Sponplate-/treskruer10-12 mm
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 125,42
(NOK 6,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,42
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805011600
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø16 mm
Plugglengde80 mm
Bordybde100 mm
Sponplate-/treskruer12 (1/2")
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 94,11
(NOK 9,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,31
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805012000
Utføring
UtførelseStandard
Nominell bor-Ø20 mm
Plugglengde90 mm
Bordybde120 mm
Sponplate-/treskruer16 mm
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 109,86
(NOK 21,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,86
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, elektro-fester, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, hulromsinnfesting, installasjonssystemer, sanitær-fester, sanitærinnfesting, ekspansjonsplugg s, ekspansjonsplugg, plugg, plastplugg