Ekspressplugg N GREEN S - med senkhode og el-forsinket spikerskrue

Bruksområde
  • Ekspressplugg N GREEN S med senkhode er ideell for innfesting av trekonstruksjoner i alle byggematerialer innendørs, som for eksempel: betong, kalksandstein, murstein, naturstein, lettklinker, porebetong, gipsplater, hullstein, kalksand-hullstein og lettbetongblokker
Beskrivelse
  • Ekspresspluggen settes inn i en tidsbesparende gjennomstikksmontasje gjennom komponenten som skal festes. Når spikerskruen slås inn, ekspanderer plugghylsen og forankrer seg sikkert i byggematerialet
  • Enkel og sikker montering: Integrert innslåingssperre forhindrer for tidlig ekspansjon av pluggen
  • Mulighet for demontering av spikerskruen i etterkant ved bruk av krysspor
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Effektiv forankringsdybde
Plugglengde
Min. borehullsdybde
Maks. tykkelse på det som skal festes
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928852484501
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Effektiv forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Min. borehullsdybde55 mm
Maks. tykkelse på det som skal festes10 mm
Salgsenhet45 stk.
Produktsikkerhet
NOK 167,31
(NOK 3,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,31
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928852484701
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Effektiv forankringsdybde30 mm
Plugglengde60 mm
Min. borehullsdybde75 mm
Maks. tykkelse på det som skal festes30 mm
Salgsenhet45 stk.
Produktsikkerhet
NOK 201,37
(NOK 4,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928852484802
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Effektiv forankringsdybde30 mm
Plugglengde80 mm
Min. borehullsdybde95 mm
Maks. tykkelse på det som skal festes50 mm
Salgsenhet45 stk.
Produktsikkerhet
NOK 245,09
(NOK 5,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,09
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928852484903
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Effektiv forankringsdybde40 mm
Plugglengde80 mm
Min. borehullsdybde95 mm
Maks. tykkelse på det som skal festes40 mm
Salgsenhet45 stk.
Produktsikkerhet
NOK 267,50
(NOK 5,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 92885248504
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Effektiv forankringsdybde40 mm
Plugglengde100 mm
Min. borehullsdybde115 mm
Maks. tykkelse på det som skal festes60 mm
Salgsenhet45 stk.
Produktsikkerhet
NOK 335,69
(NOK 7,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 20,69
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, ekspressplugg, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, ekspressplugg, slåplugg, n green s, fischer green, plastplugg