Ekspressplugg N GREEN S - med senkhode og el-forsinket spikerskrue

Bruksområde
  • Ekspressplugg N GREEN S med senkhode er ideell for innfesting av trekonstruksjoner i alle byggematerialer innendørs, som for eksempel: betong, kalksandstein, murstein, naturstein, lettklinker, porebetong, gipsplater, hullstein, kalksand-hullstein og lettbetongblokker
Beskrivelse
  • Ekspresspluggen settes inn i en tidsbesparende gjennomstikksmontasje gjennom komponenten som skal festes. Når spikerskruen slås inn, ekspanderer plugghylsen og forankrer seg sikkert i byggematerialet
  • Enkel og sikker montering: Integrert innslåingssperre forhindrer for tidlig ekspansjon av pluggen
  • Mulighet for demontering av spikerskruen i etterkant ved bruk av krysspor
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Effektiv forankringsdybde
Plugglengde
Min. borehullsdybde
Maks. tykkelse på det som skal festes
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bordiameter Effektiv forankringsdybde Plugglengde Min. borehullsdybde Maks. tykkelse på det som skal festes Salgsenhet Pris eksl. moms
928852484501 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm 10 mm 45 stk.
NOK 167,31
(NOK 3,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,31
Produktsikkerhet
928852484701 6 mm 30 mm 60 mm 75 mm 30 mm 45 stk.
NOK 201,37
(NOK 4,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,37
Produktsikkerhet
928852484802 6 mm 30 mm 80 mm 95 mm 50 mm 45 stk.
NOK 245,09
(NOK 5,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,09
Produktsikkerhet
928852484903 8 mm 40 mm 80 mm 95 mm 40 mm 45 stk.
NOK 267,50
(NOK 5,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,50
Produktsikkerhet
92885248504 8 mm 40 mm 100 mm 115 mm 60 mm 45 stk.
NOK 335,69
(NOK 7,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 20,69
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, ekspressplugg, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, ekspressplugg, slåplugg, n green s, fischer green, plastplugg