Enghalsflasker serie 301 LDPE - rund - med kork

Bruksområde
  • Enghalsflasker til dosering, liming, prøvetaking, transport, lagring
Beskrivelse
  • Fleksible, lette å klemme, med god restitusjonsevne, lekkasjesikre
Teknisk informasjon
  • Materiale - myk polyetylen
  • Form - rund
  • Brukstemperaturer - 40°C til 95 °C
  • Volum 10 - 3000 ml
  • Tilkoblingsgjenge - Ø 14-32 mm
Også tilgjengelig med dråpekork eller sprutekork A = Kropp B = Innvendig hals-Ø C = Utvendig gjenge-Ø D = Høyde uten kork
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Volum
Diameter
Innvendig hals-Ø
Utvendig gjenge-Ø
Høyde uten kork
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 956611400010
Utføring
Volum10 ml
Diameter26 mm
Innvendig hals-Ø9,2 mm
Utvendig gjenge-Ø14 mm
Høyde uten kork46,5 mm
VE100 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 12,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 956611000020
Utføring
Volum20 ml
Diameter31,5 mm
Innvendig hals-Ø9,2 mm
Utvendig gjenge-Ø14 mm
Høyde uten kork56,5 mm
VE100 stk.
NOK 1.430,00
(NOK 14,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 956611000030
Utføring
Volum30 ml
Diameter33,5 mm
Innvendig hals-Ø9,2 mm
Utvendig gjenge-Ø14 mm
Høyde uten kork68,5 mm
VE100 stk.
NOK 2.130,00
(NOK 21,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 956611000050
Utføring
Volum50 ml
Diameter37,5 mm
Innvendig hals-Ø12,9 mm
Utvendig gjenge-Ø18 mm
Høyde uten kork86,5 mm
VE50 stk.
NOK 1.350,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 956611000100
Utføring
Volum100 ml
Diameter47 mm
Innvendig hals-Ø12,9 mm
Utvendig gjenge-Ø18 mm
Høyde uten kork105 mm
VE20 stk.
NOK 649,00
(NOK 32,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 956611000200
Utføring
Volum200 ml
Diameter57,5 mm
Innvendig hals-Ø12,9 mm
Utvendig gjenge-Ø18 mm
Høyde uten kork133 mm
VE10 stk.
NOK 331,00
(NOK 33,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 956611000250
Utføring
Volum250 ml
Diameter61,3 mm
Innvendig hals-Ø19 mm
Utvendig gjenge-Ø25 mm
Høyde uten kork140 mm
VE10 stk.
NOK 465,00
(NOK 46,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 956611000500
Utføring
Volum500 ml
Diameter75 mm
Innvendig hals-Ø19 mm
Utvendig gjenge-Ø25 mm
Høyde uten kork177 mm
VE10 stk.
NOK 724,00
(NOK 72,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 956611001000
Utføring
Volum1000 ml
Diameter97,5 mm
Innvendig hals-Ø21,5 mm
Utvendig gjenge-Ø28 mm
Høyde uten kork223,5 mm
VE4 stk.
NOK 424,00
(NOK 106,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 956611002000
Utføring
Volum2000 ml
Diameter120 mm
Innvendig hals-Ø21,5 mm
Utvendig gjenge-Ø28 mm
Høyde uten kork264 mm
VE30 stk.
NOK 4.710,00
(NOK 157,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 956611003000
Utføring
Volum3000 ml
Diameter138 mm
Innvendig hals-Ø23,5 mm
Utvendig gjenge-Ø32 mm
Høyde uten kork300 mm
VE20 stk.
NOK 1.630,00
(NOK 81,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 956611005000
Utføring
Volum5000 ml
Diameter162 mm
Innvendig hals-Ø30,8 mm
Utvendig gjenge-Ø40 mm
Høyde uten kork355 mm
VE10 stk.
NOK 3.730,00
(NOK 373,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: enghalsflasker, enghalsflasker