Enghalsflasker serie 301 LDPE - rund - med kork

Bruksområde
  • Enghalsflasker til dosering, liming, prøvetaking, transport, lagring
Beskrivelse
  • Fleksible, lette å klemme, med god restitusjonsevne, lekkasjesikre
Teknisk informasjon
  • Materiale - myk polyetylen
  • Form - rund
  • Brukstemperaturer - 40°C til 95 °C
  • Volum 10 - 3000 ml
  • Tilkoblingsgjenge - Ø 14-32 mm
Også tilgjengelig med dråpekork eller sprutekork A = Kropp B = Innvendig hals-Ø C = Utvendig gjenge-Ø D = Høyde uten kork
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Volum
Diameter
Innvendig hals-Ø
Utvendig gjenge-Ø
Høyde uten kork
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Volum Diameter Innvendig hals-Ø Utvendig gjenge-Ø Høyde uten kork VE Pris eksl. moms
956611400010 10 ml 26 mm 9,2 mm 14 mm 46,5 mm 100 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 12,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611000020 20 ml 31,5 mm 9,2 mm 14 mm 56,5 mm 100 stk.
NOK 1.430,00
(NOK 14,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611000030 30 ml 33,5 mm 9,2 mm 14 mm 68,5 mm 100 stk.
NOK 2.130,00
(NOK 21,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611000050 50 ml 37,5 mm 12,9 mm 18 mm 86,5 mm 50 stk.
NOK 1.350,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611000100 100 ml 47 mm 12,9 mm 18 mm 105 mm 20 stk.
NOK 649,00
(NOK 32,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611000200 200 ml 57,5 mm 12,9 mm 18 mm 133 mm 10 stk.
NOK 331,00
(NOK 33,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611000250 250 ml 61,3 mm 19 mm 25 mm 140 mm 10 stk.
NOK 465,00
(NOK 46,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611000500 500 ml 75 mm 19 mm 25 mm 177 mm 10 stk.
NOK 724,00
(NOK 72,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611001000 1000 ml 97,5 mm 21,5 mm 28 mm 223,5 mm 4 stk.
NOK 424,00
(NOK 106,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611002000 2000 ml 120 mm 21,5 mm 28 mm 264 mm 30 stk.
NOK 4.710,00
(NOK 157,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611003000 3000 ml 138 mm 23,5 mm 32 mm 300 mm 20 stk.
NOK 1.630,00
(NOK 81,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
956611005000 5000 ml 162 mm 30,8 mm 40 mm 355 mm 10 stk.
NOK 3.730,00
(NOK 373,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: enghalsflasker, enghalsflasker