FESTO - C-P/N-P - slangestuss - Messing - Nominell bredde 4,5 til 16,5 mm - VE 1/10 - Pris per VE

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Slangestussen kommer til anvendelse i forbindelse med slanger og slangeklemmen SK.
Beskrivelse
  • Plastslangen settes på og sikres deretter med slangeklemmen SK.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - RoHS-konform
  • Materiale hus - Messing
  • Nominell bredde - 4,5 til 16,5 mm
  • Tetningstype på innskruingsnippel - Tetningsring
  • Driftstrykk komplett temperaturområde - -0,95 til 16 bar
  • Driftsmedium - Trykkluft iht. ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
  • Merknad om drifts- og styringsmedium - Oljet drift mulig (nødvendig for videre drift)
  • Korrosjonsbestandighetsklasse KBK - 1 - lav korrosjonsbelastning
  • Gjenger - G-gjenger med tetningsring
  • Pneumatisk tilkobling 1 - Utvendig gjenge G 1/8 til G 3/4
  • Pneumatisk tilkobling 2 - for slange innvendig diameter 6 til 19 mm
  • VE - 1/10 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Nominell bredde
Tilkobling D1
Slange innvendig-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 970125721000
Utføring
Nominell bredde4,5 mm
Tilkobling D1AG G 1/8
Slange innvendig-Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 779,00
(NOK 77,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721001
Utføring
Nominell bredde4,5 mm
Tilkobling D1AG G 1/4
Slange innvendig-Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 878,00
(NOK 87,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721002
Utføring
Nominell bredde6,5 mm
Tilkobling D1AG G 1/4
Slange innvendig-Ø9 mm
VE10 stk.
NOK 878,00
(NOK 87,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721003
Utføring
Nominell bredde4,5 mm
Tilkobling D1AG G 3/8
Slange innvendig-Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 108,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721004
Utføring
Nominell bredde7,6 mm
Tilkobling D1AG G 3/8
Slange innvendig-Ø9 mm
VE10 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 108,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721005
Utføring
Nominell bredde11 mm
Tilkobling D1AG G 3/8
Slange innvendig-Ø13 mm
VE1 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721006
Utføring
Nominell bredde8 mm
Tilkobling D1AG G 1/2
Slange innvendig-Ø9 mm
VE1 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721007
Utføring
Nominell bredde11 mm
Tilkobling D1AG G 1/2
Slange innvendig-Ø13 mm
VE1 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721008
Utføring
Nominell bredde11 mm
Tilkobling D1AG G 3/4
Slange innvendig-Ø13 mm
VE1 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 970125721009
Utføring
Nominell bredde16,5 mm
Tilkobling D1AG G 3/4
Slange innvendig-Ø19 mm
VE1 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: slangestuss, slangestuss, FESTO slangestuss, FESTO C-P/N-P slangestuss, FESTO slangestuss, Slangestuss, Slangestusser, Slangeklemme, Slange, Slanger, Tilbehør, Festo-originaldeler, N-1/2-P-13-MS, N-1/2-P-9-MS, N-1/4-P-6-MS, N-1/4-P-9-MS, N-1/8-P-6-MS, N-3/4-P-13-MS, N-3/4-P-19-MS, N-3/8-P-13-MS, N-3/8-P-6-MS, N-3/8-P-9-MS, Originaldeler, FESTO