FESTO - C-P/N-P - slangestuss - Messing - Nominell bredde 4,5 til 16,5 mm - VE 1/10 - Pris per VE

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Slangestussen kommer til anvendelse i forbindelse med slanger og slangeklemmen SK.
Beskrivelse
  • Plastslangen settes på og sikres deretter med slangeklemmen SK.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - RoHS-konform
  • Materiale hus - Messing
  • Nominell bredde - 4,5 til 16,5 mm
  • Tetningstype på innskruingsnippel - Tetningsring
  • Driftstrykk komplett temperaturområde - -0,95 til 16 bar
  • Driftsmedium - Trykkluft iht. ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
  • Merknad om drifts- og styringsmedium - Oljet drift mulig (nødvendig for videre drift)
  • Korrosjonsbestandighetsklasse KBK - 1 - lav korrosjonsbelastning
  • Gjenger - G-gjenger med tetningsring
  • Pneumatisk tilkobling 1 - Utvendig gjenge G 1/8 til G 3/4
  • Pneumatisk tilkobling 2 - for slange innvendig diameter 6 til 19 mm
  • VE - 1/10 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Nominell bredde
Tilkobling D1
Slange innvendig-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bredde Tilkobling D1 Slange innvendig-Ø VE Pris eksl. moms
970125721000 4,5 mm AG G 1/8 6 mm 10 stk.
NOK 779,00
(NOK 77,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
970125721001 4,5 mm AG G 1/4 6 mm 10 stk.
NOK 878,00
(NOK 87,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
970125721002 6,5 mm AG G 1/4 9 mm 10 stk.
NOK 878,00
(NOK 87,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
970125721003 4,5 mm AG G 3/8 6 mm 10 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 108,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
970125721004 7,6 mm AG G 3/8 9 mm 10 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 108,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
970125721005 11 mm AG G 3/8 13 mm 1 stk.
970125721006 8 mm AG G 1/2 9 mm 1 stk.
970125721007 11 mm AG G 1/2 13 mm 1 stk.
970125721008 11 mm AG G 3/4 13 mm 1 stk.
970125721009 16,5 mm AG G 3/4 19 mm 1 stk.
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: slangestuss, slangestuss, FESTO slangestuss, FESTO C-P/N-P slangestuss, FESTO slangestuss, Slangestuss, Slangestusser, Slangeklemme, Slange, Slanger, Tilbehør, Festo-originaldeler, N-1/2-P-13-MS, N-1/2-P-9-MS, N-1/4-P-6-MS, N-1/4-P-9-MS, N-1/8-P-6-MS, N-3/4-P-13-MS, N-3/4-P-19-MS, N-3/8-P-13-MS, N-3/8-P-6-MS, N-3/8-P-9-MS, Originaldeler, FESTO